Pridať inzerát

Asistent/-ka predaja v obchode Predeti.sk - JOPA centrum

ags 92, s. r. o.

  • Miesto práce: Jopacentrum, Námestie Ľudovíta Štúra, Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 739 EUR/mesiac739€ + percentá z tržby
  • Termín nástupu: 1.10.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Teraz hľadáme posilu do nášho tímu na pozíciu Asistent/-ku predajne Predeti.sk v Banskej Bystrici.

Zaujíma Vás práca v dojčenskom a tehotenskom sortimente?

Máte skúsenosti s predajom a baví Vás práca s ľuďmi?

Chcete sa naučiť viac o kočíkoch, autosedačkách a trendoch v detskej móde?

Tak potom hľadáme práve Vás!

Za čo budete zodpovedný(á)?

· Komunikácia so zákazníkmi a aktívny predaj
· Poskytovanie odborného poradenstva v rámci nášho sortimentu
· Udržiavanie poriadku v predajni
· Príprava a doplňovanie tovaru
· Aranžovanie, úprava vzhľadu predajne
· Vykonávanie inventúr

Čo od Vás očakávame?

· Značné zanietenie pre prácu a schopnosť pracovať pod tlakom
· Komunikatívnu kolegyňu / kolegu s dušou obchodníka
· Pozitívny vzťah k nášmu sortimentu
· Sedliacky rozum, schopnosť vidieť súvislosti
· Zmysel pre detail, pracovitosť a samostatnosť
· Chuť a elán učiť sa novým veciam

Čo Vám môžeme ponúknuť?

· Byť súčasťou tímu – jednotky na trhu ČR a SR vo svojom odbore
· Príjemné pracovné prostredie v JOPA centrum
· Príspevok na stravovanie, zľavu na predávaný sortiment
· Plat rozdelený na základ 739 € a variabilnú zložku (odvíja sa z tržieb)
· Zmluvu na TPP s nástupom od 1. 10. 2021 a s pracovnou dobou od 8:30 do 19:00 hod
systémom dlhý krátky týždeň.
· Zľavu na predávaný sortiment

Zaujala Vás naša ponuka, napíšte nám:

Prečo si myslíte, že sa k nám hodíte a čo Vás najviac láka?

Pridajte tiež svoje CV

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

3

- spoľahlivosť
- komunikatívnosť
- organizovanie a plánovanie práce
- prezentovanie
- tímová práca

Sme skupina ags92 s.r.o. a sme hrdí na to, že môžeme byť súčasťou najkrajších chvíľ v živote rodičov. Každý rok mamičky a oteckovia nakúpia pre seba a svoje bábätka viac než 5,5 milióna našich produktov.

Kto sme?

Sme najväčší distribútor svetových značiek dojčenského sortimentu na českom a slovenskom trhu. Distribuujeme značky ako Philips AVENT, Chicco a mnoho ďalších.

Rozvíjame i naše vlastné značky, napr. Petite&Mars, v rámci ktorých zabezpečujeme výrobu a distribúciu naprieč celým EMEA regiónom.

Vlastníme najväčšiu sieť maloobchodných predajní s dojčenským sortimentom, ktoré sú úzko prepojené s našimi internetovými obchodmi.

Na Slovensku máme 8 predajní Predeti.sk a v Českej republike prevádzkujeme prodejne Feedo®.

Sme najväčším online hráčom v našej kategórii s najkomplexnejšou ponukou sortimentu prostredníctvom našich e-shopov predeti.sk., feedo.cz, feedo.sk.

Nasaj atmosféru a urob si predstavu o tom, kto sme:

www.ags92.com

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Pestovateľská 13
82104 Bratislava