Pridať inzerát

Výjazdový technik Farmfoods

AGROTRADE GROUP spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Rožňava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 EUR/mesiacod 850 eur + osobné ohodnotenie
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komunikácia so subdodávateľmi,
Drobná údržba mechanického a elektronického charakteru v rámci SK,
Inštalácia a zapájanie štrukturovaných kabeláží,
Inštalácia a údržba hardvéru,
Profylaktika chladiacich vitrín na pravidelnej báze,
Správa zabezpečovacieho systému Jablotron (možnosť zaškolenia),
Vzdialený dohľad nad monitoringom chladenia,
Práca s tiketovacím systémom.

Pracovná pozícia vyžaduje občasné cestovanie v rámci Slovenska.

• stabilná práca v prosperujúcej spoločnosti
• dobré pracovné podmienky
• možnosť odborného rastu
• firemné akcie / teambuildingy
• stravné lístky v hodnote nad rámec stanovený zákonom

Osobitný príplatok ku mzde za odbornosť pri nižšie uvedených zručnostiach:
•Osvedčenie o odbornej spôsobilosti pracovníkov v elektrotechnike §22 a vyššie výhodou!
•Chladiar s platnou skúškou výhodou!
•Inštalatér výhodou!

Miesto výkonu práce:
Rožňava: 80%
Cestovanie SK: 20%

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik

Ostatné znalosti

Linux - Mierne pokročilý
Raspberry Pi - Mierne pokročilý
Jablotron - Mierne pokročilý
RS485 - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikačné schopnosti
samostatná práca v teréne
ochota učiť sa
práca s PC

Firma s 29 ročnou históriou, celoslovenským pôsobením a významným postavením na trhu v oblasti poľnohospodárstva. Spoločnosť sa zaoberá predajom poľnohospodárskych strojov, servisom a predajom náhradných dielov, predajom chémie, hnojív, osív, komodít, poskytovaním služieb na zabezpečenie poľnohospodárskej výroby a stavebnou činnosťou pre poľnohospodárstvo. Mimo to všetko sa firma už 20 rokov venuje aj vlastnej poľnohospodárskej prvovýrobe. V rámci skupiny sa rozhodla spracovávať a ponúkať svoje poľnohospodárske a potravinárske výroby pod jednou značkou a predávať ich prostredníctvom celoslovenskej siete vlastných predajní výnimočných potravín.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov