Pridať inzerát

Manažér športovo - rekreačného komplexu

AGROSPOL Hontianske Nemce, družstvo

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hontianske Nemce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho teamu hľadáme osobnosť, ktorá bude manažovať prevádzku rekreačného komplexu od samotného spustenia a uvedenia do prevádzky až po plynulý každodenný chod.
Našim cieľom je poskytovať neštandardné služby nadštandardne, a to kvalitou aj obsahom. Nebojíte sa nových výziev? Potom hľadáme práve Vás!

Náplň práce:
- koordinácia plynulého chodu prevádzky
- organizácia aktivít a eventov
- rezervačná politika
- marketingová podpora prevádzky vrátane prípravy komunikovaného obsahu
- obchodná podpora, vyhľadávanie a starostlivosť o klientov
- vytváranie reportov a štatistík

- služobné auto, mobil a notebook
- práca v stabilnej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti, ktorá neustále expanduje
- možnosť neustáleho odborného aj osobnostného rastu a získavanie čoraz väčšieho priestoru v pracovnej náplni
- vysoká podpora priameho nadriadeného
- práca v príjemnom prostredí

Novo-vybudované unikátne strelecké kino (Schieskino), ktoré poskytuje animácie pre poľovníkov, taktické streľby a takmer všetky druhy strelieb pre guľové a vzduchové zbrane. Súčasťou komplexu je aj jediná 300m interiérová strelnica na Slovensku.

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis na adresu: office@agrospolhn.sk alebo prosím reagujte prostredníctvom portálu Profesia.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať však budeme len uchádzačov, ktorí splnia stanovené požiadavky pre túto pozíciu.
V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (GDPR) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v aktuálnom a platnom znení súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov vrátane fotografie uvedených v životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce v spoločnosti Agrospol Hontianske Nemce Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného a slobodného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania, pre účely výberových konaní a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na obdobie 6 mesiacov a je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

min. 3 roky

Počet rokov praxe

2

- prax v manažovaní strediska min 1-3 roky (najlepšie
ako prevádzkar, manažér strediska)
- skúsenosť s marketingovou činnosťou a propagáciou
- skúsenosť s uvádzaním novej prevádzky na trh výhodou
- ochota vidieť detaily a precíznosť v nastavení činností a práce
- samostatnosť v manažovaní prevádzky
- práca v rezervačnom programe
- príjemný vzhľad a vystupovanie
- proaktívnosť, komunikatívnosť, zodpovednosť, orientácia na výsledok a vytrvalosť
- časová flexibilita
- nevyžaduje sa znalosť a zbraniach a poľovníctve

Poľnohospodárstvo vrátane predaja poľnohospodárskych výrobkov, služby v poľnohospodárskej činnosti, kamiónová preprava.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Agrospol Hontianske Nemce, družstvo
Hontianske Nemce, 234
96265 Hontianske Nemce