Pridať inzerát

Event a sales manager

AGROSEV, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pstruša, Vígľaš
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 930 € základná mzda + 200 € pohyblivá zložka + % z dojednaných obchodov
  • Termín nástupu: 1.5.2019
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň zahŕňa:
- obchodné dojednanie spoločenských a firemných akcií s klientmi (svadby, catering, kongresy, teambuildig a pod.)
- aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
- aktívna prezentácia zariadenia CR a všetkých poskytovaných služieb
- kompletné zabezpečovanie akcií od vypracovania cenovej ponuky po kontrolu a koordináciu priebehu akcie vrátane záverečného vyúčtovania
- aktívna účasť na akciách
- zabezpečenie ekonomickej efektivity akcií a ich finančných cieľov
- dodržiavanie formalít, pravidiel, úkonov smerom k organizátorom, klientom, a/alebo úradom
- komunikácia a spolupráca s externými dodávateľmi a s ostatnými oddeleniami (stravovací úsek, úsek ubytovania, údržba,...)
- zabezpečenie logistiky a plynulého chodu akcií
- zabezpečenie kompletnej administratívnej činnosti
- príprava podkladov pri tvorbe PR a marketingovým materiálov (články, brožúry, obsah webstránok a sociálnych sietí...)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

930 € základná mzda + 200 € pohyblivá zložka + % z dojednaných obchodov

- možnosť sebarealizácie a osobného rastu
- motivačný systém odmeňovania
- flexibilný pracovný čas
- home office
- nadštandardné stravovanie
- bezplatný wellness v stanovených termínoch
- ubytovanie

V prípade Vášho záujmu o túto pracovnú pozíciu nám prosím zašlite životopis a motivačný list na emailovú adresu: riaditel@mdvor.sk, alebo reagujte prostredníctvom portálu profesia.sk. Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí budú vyhovovať požiadavkám. Za pochopenie ďakujeme.

V životopise prosím uveďte nasledujúci súhlas na spracovanie osobných údajov.

„Poskytnutím svojich osobných údajov dávam súhlas k ich spracovaniu a uchovávaniu v personálnej databáze spoločnosti AGROSEV, spol. s r. o. na dobu neurčitú v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie a pre účely ďalšieho spracovania a to do ukončenia výberového konania.“

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch, marketing, gastro, hotelierstvo, masmediálna komunikácia, ekonomika

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Očakávame:
- minimálna 2 ročná prax na obdobnej pozícii
- skúsenosti s predajom služieb v oblasti cestovného ruchu výhodou
- organizačné schopnosti a vysoké pracovné nasadenie
- skúsenosti s vedením tímu
- proklientská orientácia
- profesionálne vystupovanie
- dobré medziľudské a komunikačné schopnosti
- spoľahlivosť, lojalita, pozitívny a proaktívny prístup k práci
- zvládanie konfliktných a stresových situácii
- časová flexibilita

Spoločnosť AGROSEV, spol. s r.o ., sa zaoberá rastlinnou výrobou, chovom hovädzieho dobytka a oviec, výrobou mlieka, servisom, strojovými a dopravnými službami, betonárkou. Spoločnosti patrí aj Jazdecký a športovo-rekreačný areál Masarykov dvor*** - moderný trojhviezdičkový penzión ponúkajúci svoje služby návštevníkom regiónu Podpoľanie v malebnej obci Vígľaš. V areáli sa nachádza wellness, jazdecký areál s vlastnými koňmi, krytá jazdiareň a predajňa regionálnych produktov.

Adresa spoločnosti

AGROSEV, spol. s r. o.
Bottova 1
962 12 Detva