Pridať inzerát

HR Specialist

AGROMAČAJ a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kostolná pri Dunaji
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiac1400€ + 150€ po skúšobnej dobe variabilná časť mzdy
  • Termín nástupu: Ihneď resp. dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme novú kolegyňu/ kolegu na pracovnú pozíciu Personalista. Výhodou sú skúsenosťami pri spracovaní miezd.

Sme najväčším výrobcom balenej zeleniny na Slovensku, Českej republike a Maďarsku.

Medzi hlavnú náplň práce kandidáta bude patriť hlavne:
- dennodenné spracovanie dochádzky zamestnancov a ostatných reportov podľa zadania nadriadeného
- zodpovednosť za dochádzkový systém
- zabezpečovanie OOPP zamestnancom
- organizovanie pracovných pohovorov a zabezpečovanie adaptačného procesu nových
kolegov
- zabezpečenie personálnej agendy zamestnancov spoločnosti
- príprava pracovno-právnych dokumentov, poradenstvo pri výpočte miezd,
- elektronická komunikácia s externými inštitúciami, zasielanie
výkazov, odvodov, daní;
- spracovanie personálnych údajov zamestnancov v informačnom systéme
- spolupráca a súčinnosť s inštitúciami - Úpsvar, SP, ZP,
- ročné zúčtovanie dane;
- archivácia dokumentov;
- znalosť ustanovení ZP
- úlohy podľa pokynov nadriadeného.

Našich zamestnancov si ceníme a ponúkame im základný plat + variabilnú zložku k platu a rôzne benefity.
Spoločnosť Agromačaj a.s. poskytuje zamestnancom stravnú jednotku za každý odpracovaný deň vo výške 4,50€ - zamestnanec prispieva sumou 0,90 €,
- vernostné podľa odpracovaného obdobia
- možnosť vzdelávania a odborného rastu
- sociálne istoty a práca v úspešnej spoločnosti
- motivujúce finančné ohodnotenie
- príspevok do III. dôchodkového piliera zamestnávateľom
- ďalšie odborné vzdelávanie

Informácie o výberovom konaní

Životopisy prosím zasielajte mailom.
Kontaktovať budeme kandidátov, ktorí najviac vyhovejú požiadavkám na obsadenie voľnej pracovnej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Personalistika, Ekonomika

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Kandidát musí disponovať s nižšie uvedenými skúsenosťami a predpokladmi:
- prax na podobnej pozícii min 3 roky
- skúsenosti so systémom Helios výhodou, Nie podmienkou
- Samostatnosť, komunikatívnosť,
- korektné vystupovanie,
- Samostatnosť, precíznosť a efektívnosť,
- Zároveň schopnosť pracovať v tíme,
- Schopnosť učiť sa nové veci so zameraním na detail,
- Zodpovednosť a lojalita,
- Flexibilita a orientácia na výkon,
- Vodičský preukaz sk. B.

Súkromná spoločnosť zaoberajúca sa pestovaním zeleniny, výrobou, nákupom a predajom tovaru a balením zeleniny do obchodných reťazcov na Slovensku, Maďarsku a Českej republike.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov