Pridať inzerát

Teamleader vo výrobe

AGROMAČAJ a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kostolná pri Dunaji
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 - 1 150 EUR/mesiacOd 950 EUR/mesiac - 950€ nástupný plat, po skúšobnej dobe 1000€ + variabilná zložka mzdy 150€.
  • Termín nástupu: Ihneď resp. dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nového kolegu na pracovnú pozíciu - Teamleader vo výrobe - Strojník v potravinárskom priemysle. Prax nie je podmienkou, nového zamestnanca zaškolíme na výkon práce.
Rozširujeme výrobu a z tohto dôvodu hľadáme nových kolegov.

Sme najväčším výrobcom balenej zeleniny na Slovensku, Českej republike a Maďarsku. Nachádzame sa v Kostolnej nad Dunajom t.j. v blízkosti mesta Senec. Disponujeme novými modernými linkami na balenie zeleniny.

Hľadáme šikovného strojníka na stabilnú a dlhodobú prácu. Našich zamestnancov si ceníme a ponúkame im základný plat + variabilnú zložku k platu a rôzne benefity.
- obsluha baliacej linky zeleniny
- riadi sa internými predpismi spoločnosti a dodržiava predpisy BOZP,
- sledovanie chodov jednotlivých pohonov a technologických prvkov

Od 1.5.2022 stravné lístky za každý odpracovaný deň v hodnote 4,50€ - zamestnanec prispieva sumou 0,90 €,
- vernostné podľa odpracovaného obdobia
- sociálne istoty a práca v úspešnej spoločnosti
- motivujúce finančné ohodnotenie
- príspevok do III. dôchodkového piliera zamestnávateľom
- ďalšie odborné vzdelávanie
- možnosť zapojiť sa do programu "Nájdi si kolegu" to znamená Vám dáme odmenu za odporučenie zamestnanca
-možnosť vzdelávania a odborného rastu
- v prípade potreby vieme poskytnúť ubytovanie

Zašlite, prosím, Váš životopis na [email protected] alebo nás kontaktujte na tel. č.: +421 917 249 850.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- zodpovednosť, logické myslenie, flexibilita
- ochota pracovať vo viaczmennej prevádzke
- skúsenosti v spracovateľskom priemysle

Súkromná spoločnosť zaoberajúca sa pestovaním zeleniny, výrobou, nákupom a predajom tovaru a balením zeleniny do obchodných reťazcov na Slovensku, Maďarsku a Českej republike.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov