Pridať inzerát

Strojník mliekarenskej výroby - operátor výroby

AGRO TAMI, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Cabajská 10, Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 700 EUR/mesiaczákladná mzda 700 € + 20 % prémie + dochádzkový bonus + príplatky nad rámec Zákonníka práce
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha plniacej linky, nastavovanie a zoraďovanie plničky. Zodpovednosť za bezporuchový chod strojno-technologického zariadenia a celkový povrchový vzhľad a čistotu strojno-technologického zariadenia ako aj celého výrobného strediska, zodpovednosť za správne značenie surovín a polotovarov a ich bezstratové spracovanie, vykonávanie evidencie na výrobnom stredisku. Pracovné zmeny sú 12-hodinové.

- dlhodobá práca na hlavný pracovný pomer
- práca v stabilnej spoločnosti
- základná mzda 700 € + 20 % prémie + 80 € dochádzkový bonus + príplatky nad rámec Zákonníka práce
- stravovanie zabezpečené (teplý obed za 0,50 €)
- zamestnanecká zľava pri nákupe výrobkov + ďalšie benefity

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo, strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zdravotná spôsobilosť (platný zdravotný preukaz),
samostatnosť, manuálna zručnosť, spoľahlivosť, ochota pracovať na zmeny

Výroba, distribúcia a predaj mliečnych výrobkov. Spoločnosť má sídlo v Nitre.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Cabajská 10
950 22 Nitra