Pridať inzerát

Samostatný predajca potravín v pojazdnej predajni

Agrár LAND s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 050 EUR/mesiacK základnej mzde je mesačne vyplácaná prémia vo výške 1 % z tržieb.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie predaja výrobkov z pojazdnej predajne
- vyhľadávanie potenciálnych miest na predaj
- manažovanie a plánovanie predaja počas pracovného týždňa a cez víkendy
- zodpovednosť za chod pojazdnej predajne
- obsluhovanie zákazníkov v pultovom predaji
- kontrolovanie záručných dôb tovaru, evidencia tovarov
- poskytovanie poradenstva
- inkasovanie hotovostných platieb
- vystavovanie dokladov o kúpe tovaru
- objednávanie, preberanie a priebežné dopĺňanie tovaru od dodávateľa
- zodpovedanie za správne označenie tovaru, jeho prezentáciu, skladovanie a pod.
- zabezpečovanie tovaru pred odcudzením alebo znehodnotením
- udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku a jeho bezprostrednom okolí
- dodržiavanie interných smerníc a predpisov

Flexibilné rozvrhnutie pracovného času, motivujúce platobné ohodnotenie s podielom na predaji tovaru, stravné lístky za každý odpracovaný deň

Skúsenosť s prácou v gastronomických prevádzkach výhodou (práca počas víkendov).
Skúsenosť práce s registračnou pokladňou výhodou.
Skúsenosť vodiča dodávky do 3,5 t výhodou.
Vedomosť cudzieho jazyka nie je nutnosťou, ale výhodou.

V prípade, ak spĺňate uvedené požiadavky, prosím, zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Naša spoločnosť bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme a tešíme sa na spoluprácu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

27.12.2020 (ostáva ešte 27 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Potravinárstvo

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1
1

Cieľavedomosť, komunikatívnosť, praktické myslenie, pozornosť, presnosť, spoľahlivosť, samostatnosť. Schopnosť organizovať a plánovať, komunikovať s ľuďmi, prezentovať predávaný tovar.

Poľnohospodárska výroba vrátane kúpy a predaja poľnohospodárskych výrobkov

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Adresa spoločnosti

64
982 52 Kaloša