Pridať inzerát

Servisný technik Sereď

AGRALL s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Sereď
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacAko zamestnávateľ máme podľa zákona povinnosť zverejňovať základnú zložku mzdy pre inzerovanú pozíciu. Mzdové ohodnotenie sa bude odvíjať od profesijných a odborných znalostí, predpokladov a skúseností jednotlivých uchádzačov na danú pozíciu. Príplatky v zmysle zákonníka práce, odmeny.
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom poľnohospodárskej techniky Claas, Väderstad, servisom a poradenstvom hľadáme skúsených servisných technikov poľnohospodárskych strojov pre naše pobočky vo Zvolenskej Slatine, Seredi, Bajči a v Rožňave:

Diagnostika a oprava poľnohospodárskej techniky v rámci záručného a pozáručného servisu.
Údržbové práce poľnohospodárskej techniky.
Predpredajný servis strojov pred odovzdávaním zákazníkovi, odovzdanie strojov.
Komunikácie so zákazníkmi.
Pravidelné servisné školenia doma aj v zahraničí.
Vyhľadávanie, objednávanie a dodávka dielov potrebných na opravu.

Nadštandardné stravné lístky v hodnote 4,80 € /zamestnanec hradí 1 €/
Možnosť profesijného rastu.
Odborné školenia doma aj v zahraničí.
Firemný pracovný odev.
Príplatky v zmysle zákonníka práce
Mzdové ohodnotenie sa bude odvíjať od profesijných a odborných znalostí, predpokladov a skúseností jednotlivých uchádzačov na danú pozíciu.

Obsadzujeme pozície servisného technika poľnohospodárskej techniky pre naše pobočky vo Zvolenskej Slatine, Bajči, Seredi a v Rožňave.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Odborné vzdelanie v odbore autoopravár - mechanik

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Internet - Pokročilý

Vodičský preukaz

B, T

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Znalosť obsluhy kombajnov, rezačiek, traktorov, nakladačov či inej PT. Technické a technologické znalosti v opravárenstve, diagnostika závad, obsluha a riadenie strojov. Schopnosť čítať technickú dokumentáciu, elektrické a hydraulické schémy, výkresy. Základná práca s meracou technikou. Pracovné nasadenie, časová flexibilita, samostatnosť, spoľahlivosť, schopnosť pracovať v tíme.

AGRALL s.r.o. so sídlom v Bajči pri Nových Zámkoch je výhradným dovozcom poľnohospodárskej techniky dvoch významných svetových výrobcov, firiem CLAAS a VÄDERSTAD.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hlavná 504
94654 Bajč