Pridať inzerát

Montážny pracovník

AGM, spol. s r.o.

  • Miesto práce: Slovensko, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 200 EUR/mesiac13 plat + výkonostné prémie , stravné nahrady
  • Termín nástupu: 10,22
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

montáž a servis rôznych druhov dopravníkov , zámočnícke práce , zváranie oceľových konštrukcií , montáž čističiek obilia ,

firemné ubytovanie , doprava do práce , 13 plat , zaškolenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

zvárač , opravár strojov a zariadení ,

Vodičský preukaz

B, C

Projekcia technologických liniek v oblasti agropotravinárstva , dodávky a montáže čističiek obilia , sušičiek obilia , rôznych druhov dopravníkov , odprášenie a filtrácia technologických liniek, Servis výrobní kŕmnych zmesí .

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov