Pridať inzerát

Obchodno-technický zástupca

AGGLU Technology s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 500 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme kolegu/kolegyňu, kde hlavnou zodpovednosťou bude hlavne:

- dosahovanie a zvyšovanie obchodných cieľov
- samostatnosť
- predaj
- vidieť možnosť rozvoja firmy a aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
- starostlivosť o zverených zákazníkov
-monitorovanie trhu a aktuálnych trendov s cieľom zdieľať zistené informácie s kolegami v obchodnom tíme
- spracovávanie obchodnej administratívy a prezentovanie dosiahnutých výsledkov nadriadenému
- výsledky práce v obchodnej sfére
- seriózne vystupovanie a bezproblémová komunikácia
- dodržiavanie stanovených pracovných postupov
- cestovanie

Ide o typ predaja, kde sa pracuje na dlhodobejších projektoch. Práca obchodného zástupca v našej spoločnosti zahŕňa hlavne nové výzvy a aktívnu komunikáciu so zákazníkmi a kolegami. Obchodný zástupca by sa mal hlavne zaujímať o to, ako poskytovať zákazníkom čo najviac podpory. Taktiež by mal byť orientovaný na výsledky a ciele.

Čo ponúkame
-možnosť sebarealizácie pre ambicióznych a motivovaných ľudí
- pestrú náplň práce, možnosť byť úspešný a ukázať, čo v obchode viete
- progresívnu, dynamickú a neustále sa rozrastajúcu spoločnosť s kolektívom, na ktorý sa možno vždy spoľahnúť

Ďalšie benefity:
- program zamestnaneckých akcií - šport, kultúra, vzdelávanie
- motivujúci systém finančného ohodnotenia
- služobné auto, notebook, telefón

Ponúkame Ti to, čo hľadáš a máš to, čo hľadáme my? Pošli nám svoj životopis a ak sa naše záujmy stretnú, určite sa s tebou stretneme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Ste nadšenec pre obchod, ktorý sa chce stať odborníkom v oblasti aplikáciíí priemyselných lepidiel?
Máte za sebou preukázateľné pracovné výsledky, ktoré si môžeme overiť?
Čestnosť a etickosť sú Vašimi vrodenými vlastnosťami?
Máte chuť vzdelávať sa?
Trúfate si pracovať samostatne?
Ak áno, radi sa s Vami stretneme pri osobnom pohovore.

Spoločnosť AGGLU Technology pôsobí na slovenskom, českom a maďarskom trhu. Zameriavame sa na dizajn, predaj, inštalácie a servis aplikačných technológií priemyselných lepidiel. V úzkej spolupráci s firmou AGGLU SK, ktorá sa venuje vývoju a predaju lepidiel, pomáhame naším zákazníkom kvalitne zalepiť to, čo potrebujú. Servisom a odborným poradenstvom prinášame našim zákazníkom bezproblémovo fungujúce výroby. Naše technológie je možno nájsť v mnohých priemyselných odvetviach a ich výrobných prevádzkach.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dlžiny 1971
039 01 Turčianske Teplice