Pridať inzerát

Zákaznícky servis

AGGLU SK, s.r.o.

  • Miesto práce: AGGLU SK, s.r.o., Dlžiny, Turčianske Teplice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 200 EUR/mesiacPrípadná dohoda na základe doterajšej praxe.
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Poskytuje zákaznícky servis pre našich zákazníkov v spolupráci s našimi obchodnými zástupcami
• Spolupráca a komunikácia s našimi oddeleniami - sklad a logistika (organizácia dodávky tovaru s týmito oddeleniami)
• Práca s interným systémom evidencia údajov o zákazníkoch – príprava cenových ponúk, vytváranie reportov
• Bežná administratíva - obsluha elektronickej registračnej pokladne, evidencia pošty

• Mladý a dynamický kolektív, ktorý medzi seba rád prijíme ďalšieho veselého kolegu
• Angličtina vrámci pracovnej doby
• Firemné školenia, ktoré zvýšia tvoju kvalifikáciu
• Platový rast
• Teambuildingy a športové akcie

Do nášho kolektívu sa hodí človek, ktorý kráča za svojimi osobnými a pracovnými cieľmi, preto hľadáme kolegyňu/kolegu, ktorá/ý pracuje s nasadením, do práce sa teší a dokáže robiť vlastné rozhodnutia. Pokiaľ si dokážeš sám seba predstaviť na tejto pozícii a môžeš sa pochváliť dobrými výsledkami vo svojich doterajších aktivitách (práca, brigáda, prax), si to možno Ty, kto v krátkej dobe posilní náš tím.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Samostatnosť
• Mať schopnosť plniť viacero úloh naraz
• Dobré komunikačné zručnosti
• Byť tímovým hráčom
• Finančná a ekonomická gramotnosť
• Komunikácia v anglickom jazyku na pokročilej úrovni
• Výhodou je znalosť SAP B1
• Výhodou je prax v oblasti fakturácie a obchodu

AGGLU SK, s.r.o. - sme jednotka na trhu s priemyselnými lepidlami. Sme progresívna, dynamická a neustále rozrastajúca sa spoločnosť pôsobiaca na slovenskom, českom a maďarskom trhu. Primárne sa zaoberáme distribúciou a predajom priemyselných lepidiel mnohých svetových výrobcov. Zameriavame sa však nielen na distribúciu a predaj, robíme pre našich zákazníkov aj poradenstvo a možnosť konzultácie. Ich úspech je aj naším úspechom.

Našou súčasnou ambíciou je aj naďalej byť jednotkou na trhu v strednej Európe. Náš tím neustále buduje a zdokonaľuje značku AGGLU, ktorá sa vďaka tomu stala synonymom kvality a spoľahlivosti.

Filozofia prvotriednych služieb našej firmy sa nedotýka len našich zákazníkov, ale aj nášho tímu. Na trhu, kde neustále rastie dopyt po kvalitných priemyselných lepidlách, musí byť ruka v ruke rovnaký dopyt po kvalitných zamestnancoch. Preto do našej firmy hľadáme ľudí, ktorí nám pomôžu vytvoriť etický svet obchodu. Budete rásť spolu s nami?

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dlžiny 1971
039 01 Turčianske Teplice