Projektový manažér / Projektová manažérka (zákaznícke projekty)

AgeVolt Slovakia s.r.o.

  • Miesto práce: Jarošova Office centre, Jarošova, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac(Pri odmeňovaní starostlivo zvažujeme vašu odbornú kvalifikáciu a prax.)
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme človeka, ktorý bude zodpovedný za plánovanie a dohľad nad zákazníckymi projektmi z oblasti elektromobility, od počiatočnej myšlienky až po úspešné odovzadanie zákazníkovi.

Projekt zahŕňa komplexné inteligentné riešenia riadenia a správy nabíjacej infraštruktúry pre elektromobily navrhnuté a vyrobené našou spoločnosťou.

Bude koordinovať ľudí a procesy, aby sa dodávali projekty načas, v rámci rozpočtu a s požadovanými výsledkami.

Používa nástroje projektového manažmentu na plánovanie, monitorovanie a pravidelné informovanie zainteresovaných strán o pokroku projektu.

Kľúčovou súčasťou úlohy projektového manažéra je identifikovať a zmierniť riziká, ktoré môžu ovplyvniť úspešné dodanie zákazníckych projektov.

Zodpovednosti:
•Definovanie cieľov projektu, rozsahu projektu, úloh a zodpovedností.
•Definovanie požiadaviek na zdroje a riadenie dostupnosti a prideľovanie zdrojov – interných aj tretích strán.
•Načrtnutie rozpočtu na základe požiadaviek a sledovanie nákladov na dodanie projektu podľa rozpočtu.
•Príprava podrobného plánu projektu a naplánovanie kľúčových míľnikov projektu, tokov a aktivít.
•Riadenie dodania projektu podľa stanoveného plánu.
•Sledovanie projektu a poskytovanie pravidelných správ o stave zainteresovaným stranám.
•Riadenie a prispôsobenie sa akýmkoľvek zmenám v rozsahu projektu, harmonograme a/alebo rozpočte.
•Identifikácia a zmiernenie potenciálnych rizík.
•Riadenie vzťahu a komunikácia s klientom a všetkými zainteresovanými stranami, zabezpečenie dodania projektu k ich spokojnosti.

Ponúkame prácu v slovenskej, rýchlo rastúcej spoločnosti v oblasti elektromobility.
Sme kolegovia a super kolektív plný nadšených ľudí, podporujeme dobré nápady a aktivitu a pomáhame si navzájom.

Benefity stále dopĺňame, ale už teraz za môžeš tešiť na:
- flexibilný pracovný čas,
- charging day 1x za kvartál,
- 5 dní dovolenky navyše po prvom roku,
- letný dovolenkový benefit,
- multisport karta,
- lekcie anglického jazyka 2x týždenne,
- podporujeme vzdelávanie a rast,
- teambuildingy,
- služobný telefón,
- notebook...

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT alebo technický (elektro/energo) background výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

projektový manažment alebo oblasť elektromobility výhodou

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

•Schopnosť kreatívne riešiť problémy
•Dobrá znalosť softvérových nástrojov na riadenie projektov, metodológií a osvedčených postupov
•Skúsenosť s riadením projektov počas celého životného cyklu
•Vynikajúce analytické schopnosti
•Silné medziľudské zručnosti a vynaliezavosť
•Schopnosť dokončiť projekty podľa naplánovaného rozsahu, rozpočtu a časovej osi

We are looking for new colleagues for AgeVolt!

If you already have enough of corporates and generic customer projects and you want to work on something that makes sense for the We are looking for new colleagues for AgeVolt!

If you already have enough of corporates and generic customer projects and you want to work on something that makes sense for the future of electromobility and especially for our planet, I would like to welcome you in team!

It is a comprehensive charging system that:

you can share with the public
provides an overview of the consumption of the entire building,
can be connected to the finance or occupancy management system,
can be used for marketing purposes,
you can include in business strategies,
you can connect to photovoltaics,
and much more…

More info: https://www.agevolt.com/en/news/

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov