Projektový manažér/ Projektová manažérka pre riadenie interných projektov

AgeVolt Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacPri konečnej výške mzdy zvážime tvoju senioritu a iné kvalifikácie.
  • Termín nástupu: Dohoda
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme skúseného/nú projektového manažéra/projektovú manažérku s 3 a viacročnými praktickými skúsenosťami s riadením projektov.

Očakáva sa od teba dobrá úroveň vedomostí a skúseností s agilným vývojom systémov a princípmi projektového riadenia.

Budeš zodpovedať za projekty od začiatku až do úspešného konca.

Budeš hlavne:
-Koordinovať interné zdroje a tretie strany/predajcov pre bezchybnú realizáciu projektov
- Koordinovať tím a úlohy členov tímu
-Vypracovávať harmonogramy projektov, plány produktov a plán implementácie naprieč oddeleniami
-Vypracovávať podrobný plán projektu na sledovanie pokroku
-Vykonávať riadenie rizík pre ich minimalizáciu
-Vytvárať a udržiavať komplexnú projektovú dokumentáciu podľa potreby.
-Plánovať a monitorovať projekt od spustenia až po dodanie, v rámci očakávaných časových harmonogramov
-Zabezpečovať dostupnosť a alokáciu zdrojov
-Merať výkonnosť projektu pomocou vhodných systémov, nástrojov a techník
-Vytvárať a udržiavať vzťahy s tretími stranami
-Vypracovávať harmonogramy projektov, plány produktov a plány implementácie

Ponúkame prácu v slovenskej, rýchlo rastúcej spoločnosti v oblasti elektromobility.
Sme kolegovia a super kolektív plný nadšených ľudí, podporujeme dobré nápady a aktivitu a pomáhame si navzájom.

Benefity stále dopĺňame, ale už teraz za môžeš tešiť na:
-flexibilný pracovný čas,
- charging day 1x za kvartál,
- 5 dní dovolenky navyše po prvom roku,
- podporujeme vzdelávanie a rast,
- teambuildingy,
- služobný telefón,
- notebook...

Prosíme o zaslanie životopisu, prípadne tvojho portfólia.Ak máš zverejnený profil alebo portfólio na webe stačí aj link na ne. Prosíme o pochopenie, že budeme kontaktovať len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Bakalársky titul v odbore IT / informatika (výhoda, ale nevyžaduje sa)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Projektový manažment - Mierne pokročilý
Agilné metodiky - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Tri a viac rokov praktických skúseností s riadením projektov.

Počet rokov praxe

3

Motivovaný, pozitívny a dynamický človek.

-Implementácia IT projektov pomocou agilných metodík
-Agilný vývoj softvéru
-Riadenie projektov vo vývojovom prostredí
-Ovláda Microsoft Office 365 Suite vrátane nástrojov projektového manažmentu, MS Project.

-Schopnosť pracovať samostatne aj ako súčasť tímu
-Analytické myslenie
-Zmysel pre detail
-Sila pri definovaní a riešení problémov
-Silné komunikačné schopnosti
-Kritické myslenie

We are looking for new colleagues for AgeVolt!

If you already have enough of corporates and generic customer projects and you want to work on something that makes sense for the We are looking for new colleagues for AgeVolt!

If you already have enough of corporates and generic customer projects and you want to work on something that makes sense for the future of electromobility and especially for our planet, I would like to welcome you in team!

It is a comprehensive charging system that:

you can share with the public
provides an overview of the consumption of the entire building,
can be connected to the finance or occupancy management system,
can be used for marketing purposes,
you can include in business strategies,
you can connect to photovoltaics,
and much more…

More info: https://www.agevolt.com/en/news/

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov