Pridať inzerát

Java Developer (Junior / Senior)

AgeVolt Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 - 3 500 EUR/mesiacPri odmeňovaní budeme brať do úvahy tvoju senioritu.
  • Termín nástupu: Dohoda
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu pre vývoj digitálnej platformy hľadáme Software developera /developerku. Budeš súčasťou vývojového tímu s náplňou práce v obôasti vývoja kľúčových digitálnych produktov, v úzkej spolupráci s obchodným a marketingovým oddelením a oddelením pre vývoj hardwaru - nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá.

Ak už máš dosť korporátnych a generických projektov a chceš pracovať na niečom, čo má zmysel pre budúcnosť elektromobility a hlavne pre našu planétu, radi ťa privítame v tíme!

Primárnou náplňou práce je údržba digitálnych produktov vo forme webových a mobilných aplikácií, prislúchajúcich systémov a súčastí produktov a zároveň vývoj nových funkcionalít digitálnych produktov alebo samotných nových digitálnych produktov pod značkou AgeVolt.

Budeš zapojený/á do aktívneho návrhu architektúry systémov a ich dizajnu s použitím rôznych technológií ako napr., Java, AWS, Docker a podobne. Tvoja práca bude najmä:

• Navrhovanie, kódovanie a testovanie softvérových modulov/aplikácií, ktoré spĺňajú špecifikácie návrhu
• Vytváranie, vykonávanie a dokumentovanie testov potrebných na to, aby aplikácia alebo technické prostredie spĺňali výkonnostné požiadavky (technické, funkčné a používateľské rozhranie)
• Účasť na identifikácii zmien konfigurácie aplikácií tak, aby spĺňali požiadavky obchodných procesov
• Integrácia technických a aplikačných komponentov
• Návrh mobilných funkcií
• Údržba, ladenie a opravy aplikácií, aby sa zachovala ich výkonnosť v súlade s technickými a funkčnými špecifikáciami
• Spolupráca s ostatnými vývojármi a webovými dizajnérmi na zlepšení použiteľnosti
• Pomoc kolegom/kolegyniam s kódovaním a riešením problémov

Ponúkame prácu v slovenskej, rýchlo rastúcej spoločnosti v oblasti elektromobility.
Sme kolegovia a super kolektív plný nadšených ľudí, podporujeme dobré nápady a aktivitu a pomáhame si navzájom.

Benefity stále dopĺňame, ale už teraz za môžeš tešiť na:
-flexibilný pracovný čas,
- charging day 1x za kvartál,
- 5 dní dovolenky navyše po prvom roku,
- podporujeme vzdelávanie a rast,
- teambuildingy,
- služobný telefón,
- notebook...

Prosíme o zaslanie životopisu, prípadne tvojho portfólia.Ak máš zverejnený profil alebo portfólio na webe stačí aj link na ne. Prosíme o pochopenie, že budeme kontaktovať len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vítané je vysokoškolské vzdelanie v odbore informatiky. Nie je však podmienkou.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý
Amazon Web Services (AWS) - Základy
API - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

V relevantnej oblasti.

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatný programátor/programátorka s ochotou učiť sa .

-Skúsenosti s Java - Spring Boot, OpenShift
- API development and WebSockets
-Základná znalosť cloudového prostredia – napr. AWS, Docker
-Architektúra mikroservisov
-Solídne pochopenie odvetvia elektromobility, potrieb nabíjania a potrieb užívateľa v online a mobile app prostredí výhodou.

-Schopnosť pracovať samostatne
-Zmysel pre detail
- Ochota a ústretovosť
- Veľmi dobré organizačné schopnosti
- Zodpovednosť pri plnení zverených úloh
-Orientácia na riešenie
-Schopnosť rýchlo sa učiť a spájať súvislosti
-Schopnosť kritického myslenia, akceptovania argumentov
-Proaktívne samoštúdium

We are looking for new colleagues for AgeVolt!

If you already have enough of corporates and generic customer projects and you want to work on something that makes sense for the We are looking for new colleagues for AgeVolt!

If you already have enough of corporates and generic customer projects and you want to work on something that makes sense for the future of electromobility and especially for our planet, I would like to welcome you in team!

It is a comprehensive charging system that:

you can share with the public
provides an overview of the consumption of the entire building,
can be connected to the finance or occupancy management system,
can be used for marketing purposes,
you can include in business strategies,
you can connect to photovoltaics,
and much more…

More info: https://www.agevolt.com/en/news/

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov