Pridať inzerát

Elektrikár - Nemecko

Agentúra Person Education Servis s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nemecko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 17 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných elektrikárov na údržbu do firmy Amazon v Nemecku (v rôznych mestách a oblastiach), ktorý ovláda nemecký jazyk, prípradne anglický jazyk na komunikatívnej úrovni. Práca s počítačom mu nie je cudzia a má skúsenosti s elektroúdržbou strojov a automatických liniek (nie je podmienkou). Úlohou zamestnanca je odstránenie poruchy na linke v expedičnom sklade, samozrejmosťou je dôkladné zaškolenie. Paragraf 21 nie je podmienkou no vyžaduje sa prax pri oprave elektro-zariadení. Ochota pracovať nadčasy. Pracuje sa na turnusy: 3 týždne v Nemecku a týždeň doma. Počas 3 týždňov odpracuje zamestnanec cca 200 - 220 hodín. Bezplatné ubytovanie. Zabezpečená bezplatná doprava do práce. Príspevok na vycestovanie zo SVK do Nemecka. Vyžadujeme seriózne jednanie a prístup. Práca na živnosť. Plat 18 euro/ hod.

dlhodobá nenáročná nadštandartne platená práca

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Amazon

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovedný a seriózny prístup

Agentúra Person Education Servis, je dynamicky sa rozvíjajúca personálna agentúra, ktorá pôsobí na trhu práce od roku 2010. Agentúra sa zaoberá sprostredkovaním zamestnania – personálnym leasingom hlavne v odvetviach strojárskeho, hutníckeho, a zlievarenského priemyslu, ale ponuka práce sa týka aj ostatných odvetví a sektorov na trhu práce. Za toto krátke obdobie sme si získali dôveru Nadnárodných spoločností a sprostredkovali prácu tisíckam ľudí, doma i v zahraničí. Veľmi citlivo dbáme o ich spokojnosť, pretože veríme že len spokojný zamestnanec dokáže svoju prácu vykonávať poctivo, dôkladne a na plný výkon.
Cieľom našej agentúry je stať sa lídrom v našom regióne a hlavným partnerom v oblasti personálnych služieb pre spoločnosti pôsobiace vo všetkých oblastiach národného hospodárstva, hlavne však v strojárenskom, hutníckom a zlievarenskom priemysle.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci