Pridať inzerát

IT špecialista

Agentúra na podporu výskumu a vývoja

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 905 EUR/mesiacZákladná mzda 905 EUR je tarifný plat v 8.platovej triede zodpovedajúcej 5 ročnej praxi v zmysle zákona 553/2003 Z.z. o odmeňovaní zamestnancov vo verejnom záujme. Výška celého platu bude určená podľa praxe a predpokladov účastníka s možnosťou navýšenia o osobný príplatok.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Monitorovanie, úpravy konfigurácie, správa prístupov a oprávnení, aktualizácia a riešenie problémov (Symantec Messaging Gateways, Sophos XG Firewall, Veeam Backup softvér, Virtualizačnej platformy VMware na 4 serveroch + VCenter, Virtuálnych strojoch Windows 2003 R2 – 2019, Linux virtuálnych serveroch Slackware, Debian, Red Hat, MS SQL virtuálnych serverov 2005, 2008, 2016, Windows služieb, Linux služieb)
• Monitorovanie, úpravy konfigurácie, správa prístupov, oprávnení a aktualizácia firmware v spolupráci s externými dodávateľmi (virtualizačné servery, diskové polia, pásková knižnica, CISCO Catalist 2960 L2 Užívateľské prepínače, CISCO Catalist 3750X L3 serverové prepínače, • UPS pre servery a UPS pre užívateľské prepínače)
• Inštalácia a správa, externých a interných SSL certifikátov
• Preverovanie bezpečnostných hrozieb v sieti, na firewalle, serveroch, sieťových prepínačoch
• Komunikácia s externými dodávateľmi a poskytovateľmi služieb IT
• Poskytovanie metodickej podpory zamestnancom
• Riešenie vzniknutých technických problémov

- Pružný pracovný čas,
- 5 dní dovolenky naviac
- DDS (III. pilier)
- Multisportkarta

Žiadosť o prijatie do zamestnania v slovenskom jazyku zašlite spolu s profesijným životopisom e-mailom.
Na pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady a požadované skúsenosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - expert
Microsoft Excel - expert
Microsoft Outlook - expert
Správa databázy - základy
Active Directory (Windows) - základy
Microsoft Exchange - základy
Debian - základy
Správa webových serverov - základy
DNS - Domain Name System - pokročilý
SSL certificate management - pokročilý
Správa sietí LAN, WAN. WiFi - základy
VMware ESX - pokročilý
VMware vCenter - základy
Microsoft Internet Information Services IIS - základy
Windows 10 - pokročilý

Počet rokov praxe

5

schopnosť samostatne riešiť vzniknuté problémy,
schopnosť analyzovať problémy a navrhovať varianty riešenia, technické a analytické myslenie, samostatnosť, systematickosť, flexibilita

APVV je štátna rozpočtová organizácia zriadená zákonom č. 172/2005 Z. z. v jeho platnom znení za účelom podpory výskumu a vývoja poskytovaním finančných prostriedkov na riešenie projektov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mýtna 23, P.O.Box 83904
83904 Bratislava