Pridať inzerát

Vodič kamiónu/skladník

Agentúra EVKA, s.r.o.

  • Miesto práce: Slovensko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacMzda od 1500 EUR. Bonusy vyplácané na základe dosahovanej výkonnosti firmy /4 x ročne / preplácané nadčasy. Finálna mzda bude dohodnutá počas pracovného pohovoru na základe skúsenosti kandidáta.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Kombinovaná pozícia skladník a vodič kamiónu
• Preprava tovaru v rámci SR a EU
• Vedenie návesovej súpravy s ťahačom
• Fyzický príjem a výdaj tovaru do skladu a zo skladu
• Kontrola pohybu skladových zásob/výroby
• Logistika skladového hospodárstva
• Fyzická inventúra skladového hospodárstva
• Zabezpečenie poriadku a čistoty

100% platobná disciplína vo vzťahu s firmou ktorá má viac ako 30r. históriu.
Dynamické odmeňovanie podľa kvality a objemu vykonanej práce.

V prípade záujmu nám neváhajte poslať Váš životopis. Vhodných kandidátov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

C, E

Zručnosť, zodpovednosť, flexibilita
Schopnosť samostatného riešenia pracovných záležitostí
Iniciatívnosť
Lojalita
Znalosť AJ výhodou
Oprávnenie na ovládanie VZV výhodou

Sme spoločnosť špecializujúca sa na výstavnictvo a kongresy. Pre našich klientov zabezpečujeme kompletný servis v oblasti výstavarenských služieb a kongresov.
Kompletné informácie na www.evka.eu

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov