Pridať inzerát

Stolár

Agentúra EVKA, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Galvaniho 14, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacBonusy vyplácané na základe dosahovanej výkonnosti firmy /4 x ročne / Preplácané nadčasy
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej zabehnutej stolárskej dielne hľadáme stolára. Náplňou práce je výroba drevených konštrukcií , výroba nábytku na mieru, kompletizácia a montáž nábytku u zákazníka. Práca s laminom, dyhou a masívom. Práca je vhodná pre absolventa, ale aj pre skúseného stolára.

Bonusy vyplácané na základe dosahovanej výkonnosti firmy /4 x ročne /
Možnosť ubytovania zdarma
Možnosť dohody na flexibilnom pracovnom čase
Práca nadčas sa kompenzuje na základe vzájomne dohodnutých podmienok
Ponúkame podporu v osobnom vzdelávaní a prácu v mladom dynamickom kolektíve s neustále novými výzvami

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Flexibilita
Tímový hráč
Schopnosť učiť sa nové veci

Sme spoločnosť špecializujúca sa na výstavnictvo a kongresy. Pre našich klientov zabezpečujeme kompletný servis v oblasti výstavarenských služieb a kongresov.
Kompletné informácie na www.evka.eu

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov