Pridať inzerát

F&B Service Manager - international chain

Agentura Dream Job s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Od 50 000 Kč/měsíc
  • Termín nástupu: dle dohody

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro kvalitní a oblíbený 4* hotel v jihomoravské metropoli, patřící do rodiny známého mezinárodního brandu, obsazujeme pozici F&B Service Manager. Hledáme profesionála v servisu s prokazatelnou praxí z hotelového provozu. Hotel se řadí mezi nejlépe hodnocené podniky v regionu a nabízí vysoký komfort ubytování, kvalitní služby i adekvátní technické zázemí pro pořádání akcí. Manažerské dovednosti, energický a pozitivní přístup s chutí intenzivně pracovat se svým týmem je nezbytný.

Hlavní odpovědnost:
• provozní řízení a koordinace servisu na všech F&B outlets (bez kuchyně) s důrazem na dodržování vysoké úrovně služeb,
• personální vedení a motivace F&B týmu - trénink, koordinace činností ve směnném provozu, hodnocení, spolupráce při náboru
• optimalizace nákladů, průběžné vyhodnocování výsledků, reporting, upselling,
• komunikace s hosty, dodavateli i napříč odděleními, úzká spolupráce s Executive Chef,
• zajištění spokojenosti hostů, řešení případných stížností i individuálních požadavků dle corporate standards.

Požadujeme:
• zkušenost s řízením provozu hotelové restaurace resp. F&B úseku,  vedení týmu 10+,
• středoškolské vzdělání, perfektní Čj nebo Sj + velmi dobrou znalost Aj,
• adekvátní znalost 4-5* standardů, leadership skills, orientace na hosta, přehled v provozních procesech, plánování, skladovém hospodářství,
• zájem o obor, loajální přístup, vyrovnanou a pozitivní osobnost.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• velmi příjemné pracovní prostředí, profesionální podpora vedení společnosti, neformální a otevřenou firemní kultura, možnost dalšího kariérního růstu i v zahraničí
• férové a stabilní podmínky, adekvátní ohodnocení dle zkušeností + řada firemních benefitů

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

Jeden z nejvýznamnějších hráčů na světovém hotelovém trhu, stabilní společnost s dlouholetou historií, férový a stabilní zaměstnavatel

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Gastronomie, Hotelnictví, Cestovní ruch

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Praxe na pozici/v oblasti

gastronomie a služby - hotelový provoz

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

kladný vztah k moderní gastronomii, spolehlivost, rozhodnost, smysl pro detail, loajalitu..

Značka Dream Job je tu pro vás již od roku 2011 jako stabilní a profesionální partner v oblasti personálních služeb v oblasti cestovního ruchu a gastronomie. Od svého založení, za kterým stojí paní Ing. Pavla Hodinková (rozená Berková), se portfolio služeb Agentury Dream Job neustále rozšiřuje. Nechceme být jen personální agenturou, chceme představovat komplexní služby s přidanou hodnotou, být vaším partnerem.
Naše motto je:
....sny jsou od toho, aby se plnily.....

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.