Pridať inzerát

Šéfkuchař - horský resort

Agentura Dream Job s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Harrachov, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 80 000 - 100 000 Kč/měsíc
  • Termín nástupu: ideálně hned
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek, živnost

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do plné sezóny na horách hledáme na celoroční provoz zkušeného Šéfkuchaře, který má adekvátní praxi s vedením většího týmu a sestavováním kreativního menu i pro plné penze
( cca 200 pokojů). Hotel se nachází v malebném Harrachově, populárním horském středisku s veškerou infrastrukturou, je součástí známého řetězce a má za sebou dobré finanční krytí. Nemusíte se obávat, že na podzim přijdete o práci, počítá se s Vámi na celý rok, i kdyby opět došlo k omezení provozů!

Náplň práce:
* zodpovědnost za celkový bezproblémový chod kuchyně, vedení týmu,
* organizace práce, příprava pokrmů, tvorba menu,
* zajištění zásobování, kontakt s dodavateli,
* kontrola daného rozpočtu a jeho plnění, řízení skladových zásob,
* efektivní využití zdrojů (lidské, potraviny, energie),
* dodržování a kontrola hygienických a bezpečnostních předpisů.

Požadavky:
Představujeme si Vás jako spolehlivého týmového hráče s odpovídající praxí v hotelovém provozu, kterého řemeslo stále baví a hledá dlouhodobou spolupráci.

Dále by bylo dobré mít:
* profesionální vystupování a výbornou organizaci práce,
* vyzrálou osobnost, smysl pro pořádek i kreativitu,
* proaktivní a přátelský přístup,
* ochotou dělit se o své zkušenosti a učit se novým.

Nabízíme:
* velmi dobré platové ohodnocení ( 80 - 100.000,- CZK)
* zajímavý balíček benefitů,
* ubytování k dispozici za minimální náklady.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
* velmi dobré platové ohodnocení ( 80.000,- CZK)
* ubytování k dispozici na místě za minimální náklady.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

Známý domácí hotelový řetězec provozující své hotely po celé ČR, stále rostou a do budoucna mají jasné plány. Aktuálně mají novou akvizici i na Slovensku a projekty v zahraničí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Gastronomie, Hotelnictví, Cestovní ruch

Ostatní znalosti

hotelové a restaurační softwary - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

šéfkuchař, zástupce šéfkuchaře, executive chef, sous chef

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

slušnost, loajálnost, pracovitost, rozhodnost

Značka Dream Job je tu pro vás již od roku 2011 jako stabilní a profesionální partner v oblasti personálních služeb v oblasti cestovního ruchu a gastronomie. Od svého založení, za kterým stojí paní Ing. Pavla Hodinková (rozená Berková), se portfolio služeb Agentury Dream Job neustále rozšiřuje. Nechceme být jen personální agenturou, chceme představovat komplexní služby s přidanou hodnotou, být vaším partnerem.
Naše motto je:
....sny jsou od toho, aby se plnily.....

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

Valčíkova 1369/17
18200 Praha 8 - Libeň
Česká republika

Kontakt