Pridať inzerát

Manažer pro logistiku

AGEL a.s.

  • Místo práce: Slovenská republika (Práce vyžaduje cestování)
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2 000 EUR/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenost se správou vozového parku a řízením dispečinku? Disponujete analytickým myšlením, organizačními schopnostmi, dokážete namotivovat sebe a zároveň svůj tým? Jestli se nebojíte výzev, máte chuť pracovat s námi na nových projektech a posouvat tak naši společnost dopředu, neváhejte a pošlete nám své CV!

V rámci zkvalitnění služeb a optimalizace využití vozového parku společností skupiny AGEL hledáme vhodného kandidáta zodpovědného za vybudování Centrálního dispečinku a efektivní provoz logistiky.

Kdo jsme a čemu se věnujeme?

Společnost AGEL Servis a.s. působí v Čechách a na Slovensku jako servisní organizace poskytující služby společnostem v rámci skupiny AGEL. Poskytuje služby v oblasti správy budov, autodopravy, logistiky a služeb. Významnou službou je zajištění servisu zdravotnické techniky pro zdravotnické zařízení skupiny AGEL a logistiky zdravotnického materiálu.

Vaší náplní práce bude především:

  • navrhnutí modelu efektivního fungováni centrálního dispečinku a logistiky pro CZ a SK,
  • příprava harmonogramu implementace a následné plnění,
  • podpora a motivace kolegů zapojených do implementace,
  • analýza a řízení možných rizik, předvídat problémy a překážky,
  • zajištění rovnováhy obchodních požadavků vůči technickým možnostem,
  • koordinace činnosti více týmů napříč různými odděleními ve firmě,
  • prezentace postupů implementace.

Znalosti a dovednosti, které po Vás požadujeme:

  • organizační schopnosti, umění plánovat,
  • komunikační a prezentační dovednosti, profesionální vystupování,
  • analytické myšlení, strukturovanost a pragmatičnost,
  • proaktivní přístup k řešení problémových situací, schopnost práce pod tlakem,
  • umění stanovit priority a zabývat se více věcmi najednou, flexibilita,
  • schopnost vést a motivovat tým,
  • orientace na zákazníka, obchodní dovednosti,
  • zkušenosti se správou vozového parku a řízením dispečinku,
  • zkušenosti s využívaní SW aplikace pro efektivní řízení logistiky
  • znalost dopravně právní problematiky (AETR),
  • selský rozum,
  • řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič.

Nabízíme Vám:

  • zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti,
  • zajímavé mzdové ohodnocení - dle Vašich zkušeností,
  • práci v přátelském kolektivu,
  • příjemné pracovní prostředí,
  • firemní večírky, sportovní dny ajn.,
  • 5 týdnů dovolené + 2 dny Sick Days,
  • příspěvek na stravování,
  • příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění,
  • a mnoho dalšího v rámci našeho propracovaného systému firemních benefitů.

Možnost nástupu

  • ihned nebo dle dohody

Místo výkonu práce

  • SR nebo ČR - v sídle některé z našich společností patřící do skupiny AGEL

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou