Pridať inzerát

Řidič - skladník

AGEL a.s.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha - východ - Zeleneč
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho týmu hledáme nového kolegu na pozici řidič - skladník.

Co vás čeká

  • vychystávání zboží dle příkazů ze systému pomocí RFT čteček (skenerů),
  • práce s manipulační technikou (NZV či VZV),
  • řízení vozidla do 3,5 t, rozvoz zboží po Praze
  • zodpovědnost za kontrolu, kompletaci, balení, rozvoz zboží, předání zákazníkům apod.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • řidičský průkaz sk. B,
  • výpis z rejstříku trestů (ne starší než 3 měsíce),
  • výpis bodového hodnocení řidiče (ne starší než 1 měsíc),
  • základní znalost práce na PC,
  • pracovitost, samostatnost, spolehlivost

Výhodou bude, pokud budete umět

  • průkaz VZV
  • předchozí praxe s prací ve skladu a rozvozem zboží po Praze

Co vám můžeme nabídnout

  • možnost absolvovat kurz pro získání průkazu na VZV,
  • práci ve dvousměnném provozu (pondělí - pátek) na plný úvazek,
  • práci v přátelském kolektivu,
  • propracovaný systém firemních benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na životní a penzijní pojištění a další).

Platové podmínky: 24 000 Kč základní mzda + 6 000 Kč měsíční odměna

Nástup: Možný ihned nebo dle dohody

Místo výkonu práce: Mstětice

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity