Pridať inzerát

Senior projektant vodohospodárskych stavieb

AFRY CZ s.r.o. - organizačná zložka Slovensko

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 750 EUR/mesiacUvedená je minimálna mzda pre túto pozíciu, ohodnotenie závisí od skúseností uchádzača
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho oddelenia vodohospodárskych stavieb v Bratislave hľadáme šikovného a skúseného projektanta pre navrhovanie vonkajších vodovodov, vodojemov, kanalizácií, čerpacích staníc, čistiarní odpadových vôd atď., ktorý by mal záujem stať sa súčasťou dynamického a rozvíjajúceho sa tímu projektantov, viesť tím ľudí a posúvať svoju profesionalitu na vyšší level.
Ponúkame prácu na zaujímavých slovenských, ale aj medzinárodných projektoch (Nemecko, Švédsko, Fínsko atď.), možnosť využitia moderných softvérových pomôcok pre projektovanie a hlavne možnosť prejaviť kreatívne myslenie a nápady na riešenia.

- Pohyblivá pracovná doba a možnosť home-office
- Možnosť jazykového vzdelávania priamo v kancelárií
- Podpora športových aktivít zamestnancov - Multisport
- Mladý kolektív spolupracovníkov
- Možnosť práce na zahraničných projektoch

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, odbor zdravotného a environmentálneho inžinierstva

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Autodesk AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Office 365 - Pokročilý
AutoPEN - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

projektovanie vodovodov a kanalizácií

Počet rokov praxe

5

- kreatívnosť,
- tímová práca,
- zodpovednosť,
- schopnosť viesť a motivovať ľudí

Projektová, inžinierska a konzultačná spoločnosť. Člen medzinárodnej skupiny AFRY.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Adriana Liptáková
Tel.: +421902100090
E-mail: poslať životopis