Pridať inzerát

Projektant železničného zabezpečovacieho zariadenia

AFRY CZ s.r.o. - organizačná zložka Slovensko

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 400 EUR/mesiac+ závisí od praxe a skúseností
  • Termín nástupu: podľa dohody

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našich kancelárii v BRATISLAVE, ŽILINE a v KOŠICIACH hľadáme kolegu, ktorého náplňou práce bude:

• Projektovanie rôznych typov železničného zabezpečovacieho zariadenia (staničné, traťové, príjazdové)
• Prejednávanie dokumentácie s partnermi investičnej výstavby
• Osobný rozvoj a možnosť spolupráce na veľkých a medzinárodných projektoch
• S ohľadom na skúsenosti budete mať zodpovednosť za kontrolu, správnosť a efektívnosť navrhnutých riešení

• Work–life balance nám nie je cudzí – máme pohyblivú pracovnú dobu aj home-office
• Prispievame na jedlo a keď to budete chcieť vypotiť pridáme aj MultiSport kartu
• Podporujeme vzdelávanie a máme vlastné kurzy angličtiny/nemčiny
• K odpočinku máme 5 týždňov dovolenky a k tomu ešte 3 sickdays
• Zamestnanecká tarifa pre rodinných príslušníkov
• Participácia na medzinárodných projektoch
• Možnosť práce na zahraničných pobočkách
• 13. plat

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Základy
MicroStation - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax na obdobnej pozícií výhodou

• VŠ | SŠ vzdelanie v odboru elektrotechniky
• Znalosť nástrojov CAD (AutoCAD/Microstation) výhodou
• Skúsenosti z odboru sú výhodou, ale hlavný je záujem učiť sa nové veci
• Vodičský preukaz preukaz sk. B
• Výhodou bude autorizácia alebo skúška podľa vyhlášky č.205/2010

Projektová, inžinierska a konzultačná spoločnosť. Člen medzinárodnej skupiny AFRY.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov