Pridať inzerát

Live-In Nurse in Ireland

Affordable Live-in Homecare

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Írsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 340 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V súčasnosti máme viac ako 200 opatrovateľov pracujúcich v Írsku prostredníctvom našej agentúry. Máme takmer 8 rokov skúseností ako opatrovateľská agentúra a sme hrdí byť agentúrou,ktorá prináša férovosť späť do domácej starostlivosti.

Pracujte ako opatrovateľ/ka alebo zdravotná sestra seniorov v domácnosti v Írsku (Live-in Carer).

Ponúkaný plat je 2340 EUR brutto mesačne za odpracovaných 35 hodín týždenne. 16 eur brutto/hodina nadcas.
Ubytovanie a strava sú zabezpečené zdarma.
ALHomecare je registrovaná írska recruitingová agentúra fungujúca úspešne takmer 8 rokov. Staráme sa o umiestňovanie opatrovateliek/ov do domácností k seniorom v Írsku. Súčasne máme viac ako 200 spokojných opatrovateliek a opatrovateľov pracujúcich v Írsku a sme veľmi hrdí na služby, ktoré poskytujeme im a tiež írskym rodinám.

Ak Vás táto ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis v anglickom jazyku na: [email protected] alebo nám zatelefonujte na číslo:

+353 877440729

Pre viac informácií si môžete tiež pozrieť našu webstránku: www.alhomecare.ie

*Poznámka: Ak by ste sa chceli uistiť, že AlHomecare je naozaj dobrá a dôveryhodná agentúra, na vyžiadanie Vám poskytneme kontakty na naše/ich opatrovateľky/ov, ktoré/í sa práve nachádzajú v Írsku, aby ste sa s nimi mohli porozprávať o tom ako sa im páči život a práca opatrovateľky/a v Írsku sprostredkovaná našou agentúrou.

Ponúkame:

1. Ubytovanie, stravu, wifi pripojenie v domácnosti seniora zdarma.

2. Letenku do Írska, ktorá bude preplatená na konci prvého odpracovaného mesiaca.

3. 4 týždne platenej dovolenky ročne. 1-2 dni voľna v týždni.

4. Legálnu pracovnú zmluvu podpísanú pred príchodom do Írska.

5. Online tréningový program o starostlivosti o seniorov zdarma. QQI profesionalny trening- 2 moduly zdarma.

6. Podporu ALHomecare počas celého procesu a umiestnenia.

7. Nájdenie ďalšej práce v Írsku po ukončení prvého umiestnenia v domácnosti seniora.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

We are one of Ireland’s leading live-in homecare agencies, providing those of all ages and abilities with high-quality care from our highly experienced and professional caregivers. With almost 8 years in business, we have placed hundreds of caregivers across the country within that time.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Affordable Live-in Homecare places carers with the elderly all over Ireland. We have been in business for almost 8 years. We are a registered recruitment agency. Currently we have more than 200 carers working in Ireland. We take very good care of our carers and our clients. We will stay in contact with you throughout the placement. And when your placement finishes we will find you your next placement. We are here for you...100%