Pridať inzerát

Bratislava - asistent predaja prírodnej kozmetiky

Aenea s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 820 EUR/mesiac820 € brutto/mesačne + príplatky za víkendovú prácu + bonusy za predaj
  • Termín nástupu: 1.12.2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj sortimentu prírodnej kozmetiky v predajni v bratislavskom nákupnom centre Aupark / Eurovea / Avion (podľa dohody a preferencií uchádzača)
- aktívna starostlivosť o zákazníka a budovanie dlhodobých vzťahov so zákazníkmi
- príjem, dopĺňanie a inventarizácia tovaru, sledovanie záručných dôb
- profesionálna prezentácia tovaru
- riešenie zákazníckych otázok a prianí
- starostlivosť o reprezentatívny vzhľad predajne
- aktívna komunikácia a pohotové riešenie akejkoľvek situácie
- ochota učiť sa novým veciam, pracovitosť a spoľahlivosť
- práca s e-kasou
- pracovná doba krátky / dlhý týždeň

- stabilné, dlhodobé zamestnanie v slovenskej spoločnosti
- príjemné, pozitívne a voňavé pracovné prostredie
- atraktívne zamestnanecké zľavy na nákup produktov
- motivačné zamestnanecké súťaže
- odmeny za skvelý výkon
- prémie podľa odpredajov
- možnosť realizácie vlastných nápadov
- otvorená komunikácia v rámci pracovného tímu
- polovicu mesiaca pracujete, polovicu tvorí voľný čas

V prípade záujmu o ponúkanú pracovnú pozíciu zašlite svoj životopis spolu s profilovou fotografiou na info@soaphoria.eu. Poteší nás aj Váš motivačný list.
Vybraní uchádzači budú kontaktovaní a pozvaní na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2021 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

spoľahlivosť, zodpovednosť, flexibilita
• skvelé komunikačné schopnosti
• ochota učiť sa nové veci, pozitívny prístup k práci
• aktívne, priateľské pôsobenie a príjemné vystupovanie
• pozitívny vzťah ku kozmetike a životnému prostrediu

Do novej kamennej predajne v Eurovea Bratislava, ktorá sa bude čoskoro otvárať, hľadáme príjemný kolektív s potenciálom stať sa zohraným tímom :) Ak más chuť pridať sa k nám a nazrieť do sveta najvoňavejšej prírodnej kozmetiky ešte o čosi bližšie, neváhaj nám zaslať svoj životopis. Budeme sa tešiť na každé stretnutie :)

Soaphoria je značka slovenskej prírodnej kozmetiky, ktorej produkty sú ohľaduplné k pokožke a zároveň aj k životnému prostrediu. Našu filozofiu ako aj všetky naše aktivity zakladáme na ekologických a etických hodnotách. Sme hrdými nositeľmi loga certifikácie Leaping Bunny, ktorá svedčí o tom, že naše výrobky netestujeme na zvieratách. Vyrábame ich vlastnoručne, s láskou a úctou k prírode.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov