Pridať inzerát

.NET Developer

AEC s. r. o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25 000 Kč/měsícZákladní složka mzdy je od 25000 Kč brutto měsíčně - přesná výška mzdy se odvíjí v závislosti od odbornosti, skutečných znalostí, kvalifikace a zkušenosti kandidáta.
  • Termín nástupu: ihned

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Tvým úkolem bude:
- Rozvoj a údržba existujícího produktu.
- Analýza, návrh a realizace řešení uživatelských požadavků.
- Podpora uživatelů aplikace a řešení servisních požadavků.
- Spolupráce na návrhu designu nově vznikajících částí aplikace.
- Tvorba systémové dokumentace.

Co od Tebe očekáváme:
- Znalost programovacího jazyka C#, WPF, WCF a prostředí Visual Studio.
- Znalost Entity Framework Code First a Microsoft SQL Server.
- Zkušenost s vývojem webových aplikací na platformě IIS.
- Schopnost vytvářet Unit a UI testy.
- Základní znalosti Gitu a agilních metodik.
- Znalosti objektově orientovaného programování.
- Znalost návrhových vzorů.
- Vytváření příslušné dokumentace.
- Znalosti v oblasti IT Security výhodou.
- Zkušenost s vývojem doplňků pro MS Office (COM, VSTO, Office Add-in) výhodou.
- Samostatnost, spolehlivost, pečlivost, týmový hráč.

Zaměstnanecké výhody, benefity

V AEC Ti nabízíme:
- Zázemí stabilní české firmy.
- Moderní HW a SW (nejnovější systémy pro detekci a vyhodnocování útoků).
- Možnost dalšího vzdělávání, pravidelné interní workshopy, získání dalších -
certifikací.
- Flexibilní pracovní dobu, home office.
- Účast na konferenci Security.
- Možnost ovlivňovat své směřování ve firmě.
- Pracovní smlouva na dobu neurčitou.
- Nápoje zdarma (káva, čaj), pravidelné snídaně, ovocné dny, ...
- Bohatý systém benefitů (5 týdnů dovolené, výuka jazyků s rodilým mluvčím
(AJ/NJ/RJ), stravenky, Multisport karta, příspěvek na životní a penzijní připojištění,
mobil s datovým tarifem, zvýhodněné tarify pro rodinu).

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

SŠ/VŠ vzdělání v IT oboru

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Vzťah s našimi vlastnými ľuďmi je pre nás rovnako dôležitý, ako vzťah so zákazníkom. V AEC pracuje viac než 80 vyškolených konzultantov. Rad z nich tu je dlhšie než desať rokov. Naši technici sú pravidelne školení a získavajú najvyššie mezinárodne uznávané certifikácie. Naši konzultanti vystupujú ako hlavní rečníci na bezpečnostných konferenciách po celom svete.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců

Adresa společnosti

AEC
Prievozská 1978/6
821 09 Bratislava