Strojári/sústružníci. Mzda až do 2080 Eur. Možné zálohy každý týždeň. Aj pre absolventov strojárskych škôl. Zaučíme. Príspevok na dopravu.

ADZ M&M AGENCY s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčiansky kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 855 EUR/mesiac+ príspevok na prac. oblečenie + príspevok na cestovné + výkonnostné bonusy + bonusy za kvalitu
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- znalosť výkresovej dokumentácie,
- práca s programovým systémom stroja, vyhľadávanie programov a úprava jednotlivých programov,
- sústruženie povrchov a kalibrických otvorov,
- rezanie závitov,
- vŕtanie,
- sústruženie drážok pre klinové remene.

Ak Vás naša ponuka zaujala môžete volať na tel. číslo:
0908 713 088

alebo
písať na mail:
[email protected]

+ Mzda až do 2080 Eur
+ týždenné zálohy
+ príspevok na prac. oblečenie
+ príspevok na cestovné
+ výkonnostné bonusy
+ bonusy za kvalitu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť sa zaoberá strojárskou výrobou.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť,
- schopnosť pracovať v tíme,
- zručnosť a praktické myslenie,
- dôslednosť

Naša spoločnosť ponúka komplexný personálno-poradenský servis, ktorý zohľadňuje klientove individuálne požiadavky a potreby. Pre svojich klientov zabezpečujeme profesionálny prístup založený na dôvere, osobnom prístupe a vzájomnom rešpekte.
Pre našich klientov obsadzujeme pozície priamo k nim (tzv. recruitment) alebo na personálny leasing.
Ak sa cez nás zamestnáte
- Výplata je vždy v dohodnutý termín podľa zmluvy
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.