Nenáročná práca pre mužov aj ženy - skladanie plastových súčiastok v Považskej Bystrici. 2 týždňové vyplácanie, nástup ihneď!

ADZ M&M AGENCY s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Považská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 980 EUR/mesiacindividuálne bonusy, podľa dochádzky, Príspevok na ubytovanie
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Skladanie a montáž plastových súčiastok v Považskej Bystrici , s nástupom ihneď.
- spracovanie plastových komponentov
- balenie materiálu
- nenáročné skladanie, lepenie a kontrola komponentov.

- práca nie je fyzicky náročná
- dvojzmenná 8 hodinová prevádzka (týždeň ranná / týždeň poobedná zmena )
- víkendy sú voľné
- v prípade záujmu práca nadčas
- práca vhodná pre mužov aj ženy, páry, partie
- pracuje sa v skupinkách na montážnej linke, nie je to klasická pásová výroba
- prax nie je potrebná, všetko Vás naučíme.

Mzdové podmienky :
od 4,30 € - 6 €/hod v čistom
bonus za dochádzku 50 € za splnenú pracovnú mesačnú dochádzku.
+ bonus za kvalitu a dochádzku
+ dvojtýždňové vyplácanie

Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle:
+421 908 582 618, 0905606111
mail:
manager.topteamsk@gmail.com

+ Príspevok na ubytovanie
+ individuálne správanie ku každému zamestnancovi
+ dvojtýždenné zálohy
+ zvýšenie mzdy po skúšobnej dobe
+ dochádzkový bonus
+ rôzne benefity
+ Autobusová a železničná stanica sú len 10 minút peši od miesta výkonu práce
+ v prípade potreby Vás vieme preradiť na inú pozíciu - záleží od šikovnosti a skúseností.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výroba plastových komponentov do automobilov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

-precíznosť a presnosť v dodržiavaní pracovných postupov
- spoľahlivosť, zodpovednosť, flexibilita

Naša spoločnosť ponúka komplexný personálno-poradenský servis, ktorý zohľadňuje klientove individuálne požiadavky a potreby. Pre svojich klientov zabezpečujeme profesionálny prístup založený na dôvere, osobnom prístupe a vzájomnom rešpekte.
Pre našich klientov obsadzujeme pozície priamo k nim (tzv. recruitment) alebo na personálny leasing.
Ak sa cez nás zamestnáte
- Výplata je vždy v dohodnutý termín podľa zmluvy
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.