Chcete pracovať a byť odmenení za pravidelnú dochádzku? Vianoce sú pred dverami- poďte si zarobiť. Týždenné zálohy. Nástup ihneď! Balič

ADZ M&M AGENCY s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčiansky kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 820 EUR/mesiac+ príplatky za víkend + príspevok na stravu + nástupný bonus do 200 € + rôzne finančné benefity nad rámec Zákonníka práce Doprava zdarma Ubytovanie zdarma Čo môžeš očakávať? - Práca v trojzmennej prevádzke - výber z viacero pozícií - možnosť výberu podľa vlastných zručností - Pracuje sa v stoji - lepiť štítky - baliť dosky plošných spojov - baliť sklárske výrobky Počas zaúčacej doby máte možnosť vyskúšať si viaceré práce a na základe školenia v tréningovom centre vás nadriadený zaradí na danú pozíciu. Čo od Teba požadujeme: - schopnosť pracovať podľa pracovných postupov - manuálna zručnosť, flexibilita - prax nie je podmienkou - dochvíľnosť a spoľahlivosť - schopnosť pracovať na zmeny
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

MOŽNOSŤ ZÍSKANIA PRAXE AJ PRE ABSOLVENTOV!!!
- Ručné balenie výrobkov do kartónov.
- Odvážanie a premiestňovanie paliet
- Kontrola a opracovanie výrobkov
- kompletizácia plošných spojov a modulov

Miesto výkonu práce:
Lednické Rovne
Nová Dubnica

Pre viac informácií ohľadom pracovných pozícií nás môžete kontaktovať
na tel. číslach : 0905 606 609, 0917 607 937, 0907 302 333, 0908 140 010

Ak Vás oslovila naša spoločnosť a niektorá pracovná pozícia, svoj životopis pošlite na email: manager.topteamsk@gmail.com, do predmetu správy uveďte pozíciu, aby sme si vás vedeli zaradiť.

+ mzdový systém založený na zručnostiach
+ strava zabezpečená
+ príspevok na nápoje v kávomatoch
+ príspevok na cestovné 1,50€/km
+ príspevok na ubytovanie (nájomná zmluva) 150€/mesiac + bydlisko viac ako 50km
+ vyplácanie mzdy v dohodnutý termín
+ možnosť slušného ubytovania v blízkosti firmy
+ individuálny prístup ku každému zamestnancovi
+ týždenné zálohy do 50 €
+ dochádzkový bonus
+ príplatok za nočnú
+ príplatok za víkend
+ zabezpečená doprava ( aj z miest kde nie je zabezpečený firemný autobus)
+ finančné benefity nad rámec Zákonníka práce

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť sa zaoberá elektronickými výrobnými službami v oblasti priemyslu a medicínskej techniky a sklárskej výroby.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

chuť pracovať, pozitívny prístup k práci, flexibilita, zodpovednosť, spoľahlivosť

Naša spoločnosť ponúka komplexný personálno-poradenský servis, ktorý zohľadňuje klientove individuálne požiadavky a potreby. Pre svojich klientov zabezpečujeme profesionálny prístup založený na dôvere, osobnom prístupe a vzájomnom rešpekte.
Pre našich klientov obsadzujeme pozície priamo k nim (tzv. recruitment) alebo na personálny leasing.
Ak sa cez nás zamestnáte
- Výplata je vždy v dohodnutý termín podľa zmluvy
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.