Pridať inzerát

Obchodný zástupca

ADYTON medical devices SK s. r. o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Bratislavský kraj (Práce vyžaduje cestování)
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Od 1 500 EUR/měsícVýška odměny do částky 2500 EUR vychází z provizního systému
  • Termín nástupu: Ihned

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro pozici obchodního zástupce hledáme energického, pozitivního člověka, který by se zapojil do našeho skvělého týmu profesionálů. Hledáme kandidáta z Bratislavy a okolí se schopností zastřešení klientů na celém území Slovenské republiky. Náš ideální kandidát má zaujetí pro obchod a prodej v kombinaci se silným zaměřením na služby zákazníkům, výborné schopnosti vyjednávat a přesvědčovat, příjemné a profesionální vystupování.

Zodpovědnosti a povinnosti
• Provádí obchodní návštěvy, aby se spojil se zákazníky
• Představuje značky společnosti v klinikách, medicinských střediscích a centrech krásy
• Vytváří prodejní plány
• Propaguje obchodní nabídky společnosti v souladu s jejími strategickými cíli
• Udržuje a rozvíjí vztahy s obchodními partnery na optimální úrovni
• Vyhledává nové zákazníky
• Zjišťuje a využívá příležitosti, aby se posílilo povědomí značky
• Připravuje zprávy o své činnosti
• Účastní se pravidelných mítinků organizovaných společností

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Služební auto, telefon a notebook
• Práce v mezinárodní firmě a v přátelské atmosféře
• Pružná pracovní doba
• Firemní školení
• Teambuildingové akce
• Konkurenční výplata s rozvíjejícím se bonusovým systémem

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Mírně pokročilý

Řidičský průkaz

B

Společnost ADYTON s.r.o. sídlící v České republice byla založena v roce 1992 a v současnosti představuje jednoho z nejvýznamnějších dodavatelů zdravotnické techniky. Společnost expandovala do několika evropských zemí. V roce 2010 založila úspěšnou dceřinou společnost na Slovensku - ADYTON medical devices SK, s.r.o. se sídlem v Bratislavě.

V roce 2014 jsme se stali významným dodavatelem prsních implantátů pro Českou a Slovenskou republiku.

Naší vizí je přinášet nejnovější technologie a klinické poznatky na poli plastické chirurgie do České a Slovenské republiky a tím se aktivně spolupodílet na zlepšování kvality zdravotní a preventivní péče na světové úrovni.