Pridať inzerát

Skladník - 1 směna! (25 - 30.000 Kč)

Advantage Consulting, s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Od 25 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* příjem a výdej zboží
* obsluha vysokozdvižného vozíku
* pravidelné inventury zboží
* vedení skladového hospodářství
* práce s interním systémem a čtečkou

Zaměstnanecké výhody, benefity

* 13. mzdu
* 3 dny zdravotního volna
* příspěvek na stravování 65 Kč/den
* práci na 1 směnu bez víkendů
* pracovní oděv a jeho čistění
* zajímavou práci v moderním prostředí
* přátelský kolektiv a odborné zaučení

* místo výkonu práce: Brno
* v případě zájmu zašlete životopis na [email protected], nebo volejte +420 724 009 073

Informace o náboru

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Od založení v roce 1991 jsme se vyvinuli z malé firmy na přední českou společnost v oblasti prodeje a servisu čerpadel s více než 80 zaměstnanci, 2 pobočkami a partnerskými prodejnami PUMPA. Díky více než 30 letům zkušeností a silným závazkem mít vždy výborné odběratelsko-dodavatelské vztahy jsme výhradním dovozcem renomovaných prémiových zahraničních značek do ČR, za všechny např. Calpeda, Stairs, Umbra Pompe, Speroni, Zenit, Franklin Electric nebo GWS.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SOU/SŠ vzdělání
* praxi na pozici skladníka
* znalost obsluhy PC
* průkaz na VZV - výhodou!
* pečlivost, spolehlivost a pracovní nasazení
* zájem o dlouhodobý pracovní poměr!

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců