Pridať inzerát

Slovenská účetní do Brna! (1.400 - 1.600 eur)

Advantage Consulting, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Brno, Česko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 400 EUR/mesiac
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Zpracování a účtování dodavatelských faktur
* Zpracování majetkové agendy
* Kontrola a účtování cestovních příkazů, drobných vydání a pokladních dokladů
* Zpracování a účtování bankovních výpisů, provádění platebních příkazů

Zamestnanecké výhody, benefity

* 5 týdnů dovolené
* 2 dny SickDays
* Stravenky a multisport kartu
* Firemní akce
* Pružnou pracovní dobu

* Nástup: CO NEJDŘÍVE
* Lokalita: Brno

Informácie o výberovom konaní

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Osobnostné predpoklady a zručnosti

* Znalost Slovenské legislativy podmínkou
* Praxi na obdobné pozici
* Vysokoškolské vzdělání, nebo středoškolské s adekvátní praxí
* Anglický jazyk alespoň na úrovni porozumění účetním podkladům
* Znalost podvojného účetnictví a účetních principů
* Spolehlivost, samostatnost, analytické schopnosti a komunikativnost

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Personálna agentúra zaisťujúca poradenstvo a kompletné služby v oblasti riadenia ľudských zdrojov. Aktuálny zoznam pozícií nájdete na www.acjobs.cz.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov