Pridať inzerát

Finanční/investiční poradce Praha (70-100.000 kč)

Advantage Consulting, s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Od 70 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Rozvoj vztahů s distribučními sítěmi a jejich finančními poradci, podpora distribučních sítí v poskytování informací a nezbytných podkladů (reportů pro investory)
* Příprava nezbytných podkladů, investorských akcí a zjišťování potřebných informací v úzké spolupráci s útvarem marketingu
* Retence stávajících zákazníků a správa CRM
* Monitoring / controlling prodejů finančních instrumentů
* Rozvoj vztahů s přímými investory
* Administrace emisí vydaných cenných papírů
* Firemní reporting & udržování informační database
* Další aktivity dle instrukcí nadřízeného

Zaměstnanecké výhody, benefity

* 25 dní dovolené
* Kvartální bonusy
* Nové moderní kanceláře
* Občerstvení na pracovišti
* Možnost Home-office
* Práce v mezinárodním a dynamickém prostředí
* Práce v zajímavém a rostoucím odvětví obnovitelných zdrojů

Informace o náboru

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz.

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

obchodí společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Předchozí zkušenosti s Account mananagementem / Relationship managementem z bankovnictví
* Znalost, jak se správně chovat k finančnímu investorovi / bankovnímu klientovi
* Dobré analytické schopnosti, schopnost pochopit potřeby zákazníků pro jejich rozhodování o investicích, schopnost analyzovat, monitorovat a vyhodnocovat trh, finanční produkty, prodejní výsledky a navrhovat efektivní strategii pro retailovou klientelu
* Schopnost připravit a aplikovat strategii efektivního přístupu k cílovým investorům a sdělit jim potřebné informace
* Umění rozvinout první obchod do následné spolupráce založené na osobní integritě
* Dobrou znalost MS Excel, Powerpoint

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců

Adresa společnosti

Pobřežní 620/3
186 00 Praha
Česká republika

Kontakt