Pridať inzerát

Posádka výrobní lodi s bonusem 25.000 Kč

Advantage Consulting, s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 22 000 - 26 000 Kč/měsíc
  • Termín nástupu: ihned

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Paluba má 3 směny
Ručně se montují součástky
Pokud máš elektro, budeš provádět i kontrolu měřením
Pracuje se ve stoje

Zaměstnanecké výhody, benefity

Plat 22-26.000,-
Odměna po zapracování 25.000,-
Týden dovolené navíc
Příspěvek na penzijko až 500,-
Příspěvek na stravování, dotovaná jídla v kantýně
Svoz z vybraných zastávek zdarma
Firemní akce a benefity
Když budeš šikovný, můžeš se vypracovat

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Chceš být součástí posádky na lodi, co vyrábí hejblátka pro ostatní stroječky, aby ani ony nezůstaly stát na místě? Pak neváhej a naskoč na palubu, za chvíli vyplouváme!
Klimatizovaná kocábka v přístavu Brno čeká na Tvé nalodění.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Alespoň výuční list nebo zkušenost na podobné pozici
Ochotu pracovat na 3 směny
Být manuálně zručný
Být zodpovědný, do práce chodit včas

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců

Adresa společnosti

Orlí 708/36
602 00 Brno
Česká republika