Pridať inzerát

Koordinátor údržby / Maintenance Coordinator

Aduco, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiacZákl. zložka mzdy OD 1.800 Eur brutto; VÝSLEDNÁ základná mzda sa bude odvíjať od seniority kandidáta, jeho skúseností, schopností a zručností
  • Termín nástupu: podľa dohody

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* plánovanie a zabezpečenie externých dodávateľov pre oddelenie údržby
* riadenie malého tímu technikov údržby
* implementácia a nastavovanie procesov údržby, schvaľovanie plánov preventívnej a
prediktívnej údržby
* plánovanie a zabezpečenie skladu náhradných dielov
* práca v SAP module
* spolupráca pri inštalácii nových technických zariadení
* aktívna komunikácia s výrobným oddelením, manažmentom závodu,
s kolegami z materskej spoločnosti
* podpora technikov údržby pri neštandardných technických problémoch ( podpora pri PLC diagnostike a podobne.... )

* Práca v stabilnej nadnárodnej výrobnej spoločnosti
* Príjemný kolektív
* Bonusový systém (rôzne finančné a nefinančné benefity)

Ak máš niekoľkoročnú skúsenosť z údržby vo výrobnej spoločnosti, ovládaš AJ na mierne pokročilej úrovni, máš skúsenosť s komunikáciou s dodávateľmi technických služieb, chceš sa aktívne podieľať na technickej podpore výroby, hľadáme práve TEBA!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre stabilnú nadnárodnú výrobnú spoločnosť so zavedenými štandardmi a dobrou spoločenskou klímou. Spoločnosť je jedným z najväčších svetových dodávateľov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

min. 3 rokov praxe v oblasti údržby na podobnej pozícii

* Technické vzdelanie
* Prax na obdobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti min. 3 roky
* Anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni
* Technické a analytické myslenie
* Samostatnosť
* Schopnosť asertívnej komunikácie
* Znalosti automotive nástrojov, noriem - výhodou
* Skúsenosť s používaním SAP PM - výhodou
* Skúsenosť s vedením tímu - výhodou

Spoločnosť Aduco, s.r.o. poskytuje služby personálneho poradenstva, náboru a výberu zamestnancov ako aj rozvoja zamestnancov. Naše bohaté skúsenosti z riadenia ľudských zdrojov vo veľkých nadnárodných spoločnostiach nám umožňujú poskytovať firemným aj individuálnym klientom podporu na profesionálnej úrovni.