Pridať inzerát

Absolvent/ka VŠ_Elektrotechnický inžinier

Aduco, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 250 EUR/mesiaczákladná mzda od 1250 Eur, finálna mzda bude závisieť od skúseností kandidáta/tky

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme aktívneho Elektrotechnika, ktorý sa chce učiť a v budúcnosti byť samostatným ESD špecialistom:

Čo by si robil?
- Vytváral špecifikácie pre tzv. ESD prostredie
- Pripravoval a koordinoval projekty na ESD výrobné prostredie
- komunikoval s dodávateľmi ESD zariadení
- pripravoval a koordinoval dokumenty pre výrobu: pracovné inštrukcie na prácu v ESD prostredí
- hodnotil a obmedzoval riziko vzniku elektrostatickej energie vo výrobe

- práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- práca v kolektíve s príjemnou pracovnou atmosférou
- nadštandardný bonusový systém (finančné/nefinančné benefity mesačne/ročne, 13 plat, ročné odmeny)

Ak máš skúsenosť s testovaním elektrosúčiastok, poznáš proces SMT výroby, chceš byť súčasťou budovania nových procesov, tak hľadáme práve TEBA.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Stabilná medzinárodná výrobná spoločnosť, ktorá rozširuje novú pobočku a dbá na vysoký štandard sociálnej klímy.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, elektronika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť sa učiť
- proaktívny prístup
- schopnosť tímovej spolupráce
- znalosť elektrotechniky

Spoločnosť Aduco, s.r.o. poskytuje služby personálneho poradenstva, náboru a výberu zamestnancov ako aj rozvoja zamestnancov. Naše bohaté skúsenosti z riadenia ľudských zdrojov vo veľkých nadnárodných spoločnostiach nám umožňujú poskytovať firemným aj individuálnym klientom podporu na profesionálnej úrovni.