Pridať inzerát

Elektromechanik bez nočných zmien

Aduco, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy od 1.200,-EUR btto + príplatky; výsledná základná mzda sa bude odvíjať od skúseností, schopností a zručností kandidáta.
  • Termín nástupu: podľa dohody

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie elektroúdržby hydraulických a pneumatických systémov
- príprava a montáž, elektroinštalácia a uvedenie strojov a zariadení do prevádzky
- zabezpečenie elektrickej funkčnosti všetkých strojov, zariadení a ich príslušenstva vo výrobe
- údržbárske práce a opravy na strojoch a zariadeniach
- inšpekčné práce na strojoch a zariadeniach podľa oprávnenia, sledovanie funkčnosti strojov a zariadení, hlásenie zistených porúch nadriadenému
- zabezpečenie pracoviska pri opravách a odstávkach strojov a zariadení

- príspevok na dopravu
- zaujímavý bonusový systém (bonusy za dochádzku, prémia na základe výsledkoch spoločnosti)
- príspevok pre DDS
- sociálny program
- výhody prostredia zahraničnej spoločnosti

Ak máš min 3 roky skúsenosť s elektro údržbou vo výrobnom prostredí a chceš túto skúsenosť zúročiť v rýchlo rozvíjajúcej sa zahraničnej firme, hľadáme práve TEBA!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre stabilnú a úspešnú medzinárodnú výrobnú spoločnosť. Pôsobí v oblasti spracovateľského priemyslu a jej materská spoločnosť má viac ako storočnú tradíciu. Patrí medzi najväčšie európske spoločnosti, vyrábajúce komponenty pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Prax na pozícii/v oblasti

min. 3 roky praxe v oblasti elektroúdržby vo výrobe

- prax minimálne 3 roky
- odborná spôsobilosť - vyhláška §22
- znalosť hydrauliky a pneumatických systémov
- znalosť čítania technickej dokumentácie
- znalosť čítania schém zapojenia
- ochota pracovať v 2 zmennej prevádzke bez nočných zmien

Spoločnosť Aduco, s.r.o. poskytuje služby personálneho poradenstva, náboru a výberu zamestnancov ako aj rozvoja zamestnancov. Naše bohaté skúsenosti z riadenia ľudských zdrojov vo veľkých nadnárodných spoločnostiach nám umožňujú poskytovať firemným aj individuálnym klientom podporu na profesionálnej úrovni.