Kontrolór v Košiciach_so zaučením_základné čítanie technických výkresov

Aduco, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiacZákladná brutto mzda OD 800 Eur na základe znalostí a skúseností; priemerná mesačná brutto mzda na pozícii s príplatkami je OD cca 1050-1100 Eur
  • Termín nástupu: podľa dohody

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola komponentov/vyrobených kusov vo výrobe na základe inštrukcií / technickej dokumentácie
- po posúdení výsledkov kontroly kvality uvoľňovanie polovýrobkov pre výrobu a ako aj výrobkov pre zákazníka
- spracovanie protokolov o výsledkoch kontroly
- občasné meranie na spektrometri, röntgene, 3D meracom zariadení - po zaučení
- trénovanie operátorov pri novozavedených kontrolách kvality vo výrobe
- práca v 4 alebo v 3-zmennej prevádzke
- PRACOVNÁ ZMLUVA priamo so zamestnávateľom ( medzinárodná výrobná spoločnosť)

- STABILNÁ a DLHODOBÁ práca v rýchlo sa rozvíjajúcej výrobnej spoločnosti
- zaujímavý bonusový systém (bonusy ZA DOCHÁDZKU, príspevok na DOPRAVU, bonus za podiel na výsledkoch spoločnosti a iné)
- príspevok do dôchodkového piliera
- vzdelávanie zamestnancov
- spoločenské akcie pre zamestnancov

Ak máš aj krátku skúsenosť s posudzovaním kvality výrobkov vo výrobe, si schopný/á vidieť nedostatky kvality na komponentoch a výrobkoch a vieš na nich upozorniť, vieš čítať základné parametre výrobku na technickom výkrese, vieš niekomu vysvetliť základný postup kontroly kvality na produkte a môžeš pracovať na zmeny , hľadáme práve TEBA!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Pozíciu obsadzujeme pre stabilnú a úspešnú medzinárodnú výrobnú spoločnosť. Pôsobí v oblasti spracovateľského priemyslu a jej materská spoločnosť má viac ako storočnú tradíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technický odbor

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti z výroby na obdobnej pracovnej pozícii (kvalita) minimálne 1 rok výhodou
- čítanie technických výkresov (základné technické parametre produktu z technických výkresov)
- ochota pracovať na zmeny (4-zmenná prevádzka)
- precíznosť a dôslednosť v práci
- schopnosť vidieť detaily

Spoločnosť Aduco, s.r.o. poskytuje služby personálneho poradenstva, náboru a výberu zamestnancov ako aj rozvoja zamestnancov. Naše bohaté skúsenosti z riadenia ľudských zdrojov vo veľkých nadnárodných spoločnostiach nám umožňujú poskytovať firemným aj individuálnym klientom podporu na profesionálnej úrovni.