Pridať inzerát

HR manažér/ka - buď aktívnym členom manažérskeho tímu

Aduco, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 000 EUR/mesiaczákl. mzda od 3.000 Eur brutto; nástupná mzda sa bude odvíjať od skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: 1.1.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* zodpovednosť za súlad HR procesov s platným ZP
* zodpovednosť za všetky HR procesy a HR KPI - ich nastavenie,
urdržiavanie a zlepšovanie
* implementácia a rozvoj stratégie HR v súlade so stratégiou spoločnosti
* poskytovanie HR podpory všetkým oddeleniam
* spolupodieľanie sa na príprave rozpočtu (HR časť, strategické
plánovanie ľudských zdrojov)
* aktívna komunikácia s odborovou organizáciou
* zodpovednosť za implementáciu a udržiavanie motivačného a
konkurencieschopného mzdového a bonusového systému v
spoločnosti
* manažment systému hodnotenia výkonnosti zamestnancov
* dohľad nad internou komunikáciou v rámci spoločnosti
* vedenie a rozvoj HR tímu

* medzinárodné stabilné prostredie v rýchlo rastúcej spoločnosti
pôsobiacej v automobilovom segmente
* osobnostný a kariérny rast
* bonusový systém podľa interných pravidiel spoločnosti
* flexibilný pracovný čas
* soft & hard skills tréningy
* príspevok do dôchodkového piliera, príspevok na dopravu, stravné
nad rámec ZP

Ak máš máš skúsenosti s realizovaním HR stratégie vo výrobnej spoločnosti, skúsenosti s vyjednávaním s odbormi, si dynamická osobnosť, tak hľadáme práve TEBA!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2021 (ostáva ešte 34 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre stabilnú a úspešnú medzinárodnú výrobnú spoločnosť. Pôsobí v oblasti spracovateľského priemyslu a jej materská spoločnosť má viac ako storočnú tradíciu. Patrí medzi najväčšie európske spracovateľské firmy vyrábajúce komponenty pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

manažment ľudských zdrojov, ekonómia

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

min. 2 roky praxe v HR na Sr. pozícii, ideálne aj skúsenosť z výrobného prostredia

* samostatnosť
* znalosť ZP a jeho aplikácie
* analytické myslenie a orientácia na
procesy
* AJ na komunikatívnej úrovni nevyhnutná -
interný komunikačný jazyk spoločnosti
* výborné komunikačné, prezentačné a
vyjednávacie zručnosti
* NJ znalosť je veľkou výhodou
* SAP znalosť je výhodou

Spoločnosť Aduco, s.r.o. poskytuje služby personálneho poradenstva, náboru a výberu zamestnancov ako aj rozvoja zamestnancov. Naše bohaté skúsenosti z riadenia ľudských zdrojov vo veľkých nadnárodných spoločnostiach nám umožňujú poskytovať firemným aj individuálnym klientom podporu na profesionálnej úrovni.