Procesný Líder / Manažér_ nie automotive _ motivuj tím procesákov

Aduco, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice - okolie
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 500 EUR/mesiacZákladná mzda od 2.500 Eur brutto, finálna mzda sa bude odvíjať od odborných skúseností a seniority kandidáta
  • Termín nástupu: podľa dohody

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• aktívne vedenie tímu procesných inžinierov a koordinácia všetkých činností spojených s procesným inžinierstvom
• mapovanie procesu a plán budúceho vývoja procesov
• koordinovanie optimalizácia strojov a zariadení na základe aktuálneho dopytu po výrobkoch a objemoch
• koordinácia vývoja procesov s novou technológiou a automatizáciou (výpočty návratnosti )
• vedenie investičných projektov a hlavných činností údržby strojov
• koordinácia požiadaviek na prispôsobenie v rámci procesu
• koordinácia implementácie FMEA a štandardných operačných postupov (SOP)
• vyhodnocovanie OEE a prijímanie opatrení na zlepšenie dostupnosti stroja
• spolupráca s inými tímami - proces, kvalita, výroba, vývoj (lokálnymi, aj globálnymi )

• práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
• práca v kolektíve s príjemnou pracovnou atmosférou
• zaujímavý príspevok na dopravné
• príspevok na III. DDP
• tréningy na rozvoj hard a soft skills zručností

Ak máš skúsenosť s vedením technického tímu, s nastavením procesu a procesnou dokumentáciou a baví ťa riešenie problémov, tak hľadáme práce TEBA.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre výrobnú spoločnosť, ktorá je svetovým lídrom v ich segmente výroby. Spoločnosť má výrobné závody na niekoľkých kontinentoch sveta, zákazníkom dodáva produkty celosvetovo.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický odbor, ideálne strojárske zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

min. 3 roky praxe na podobnej pozícii, preferovane vo výrobnej spoločnosti

- znalosti procesných systémov/ postupov
- schopnosť efektívne riadiť tím
- samostatnosť
- analytické myslenie
- zmysel pre detail
- dobré komunikačné zručnosti
- AJ min. na úrovni pokročilý

Spoločnosť Aduco, s.r.o. poskytuje služby personálneho poradenstva, náboru a výberu zamestnancov ako aj rozvoja zamestnancov. Naše bohaté skúsenosti z riadenia ľudských zdrojov vo veľkých nadnárodných spoločnostiach nám umožňujú poskytovať firemným aj individuálnym klientom podporu na profesionálnej úrovni.

Adresa spoločnosti

Košice