Líder/manažér finančného oddelenia _ kontroling, reporting, účtovníctvo

Aduco, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiacZákladná mzda OD 2.000 Brutto, na základe skúseností a schopností kandidáta/tky
  • Termín nástupu: podľa dohody

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vykonávanie kontroly správnosti a úplnosti účtovníctva a daňovej problematiky
• reporting (mesačný, ročný), spolupráca s audítormi, daňovými poradcami
• plánovanie, rozpočtovanie, kontroling, plánovanie a vyhodnocovanie cash flow
• riadenie malého tímu účtovníkov a finančných kontrolórov
• posudzovanie nových obchodných prípadov a následne prijímanie finančných opatrení
• každodenná komunikácia s materskou firmou v nemeckom, resp. anglickom jazyku.
• plánovanie a realizáciu uzávierkových prác s dôrazom na kontrolu dát po prechode na SAP (implementácia v priebehu roka 2021)

• práca v stabilnej výrobnej medzinárodnej spoločnosti
• odborný a profesijný rast
• motivujúce platové podmienky
• bonusy na základe výsledkov spoločnosti
• zástup počas MD, RD_3 roky

Ak Vás baví finančné riadenie firmy, kontroling a reporting v medzinárodnej spoločnosti, máte skúsenosť aj s vedením ľudí a aj s prácou v SAP, hľadáme práve VÁS.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre klienta, ktorý má viac ako 70 ročnú históriu vo svete ako dodávateľ pre automobilový priemysel, je stabilný zamestnávateľ v Košiciach viac ako 10 rokov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - expert

Počet rokov praxe

min. 3 roky praxe na podobnej pozícii, skúsenosť z výrobného závodu výhodou

- znalosť podvojného účtovníctva, finančného kontrolingu a reportingu
- schopnosť viesť tím zamestnancov
- schopnosť vidieť detail
- schopnosť asertívnej komunikácie
- nemčina - B2 (aktívna komunikácia), angličtina (výhodou)
- znalosť SAP

Spoločnosť Aduco, s.r.o. poskytuje služby personálneho poradenstva, náboru a výberu zamestnancov ako aj rozvoja zamestnancov. Naše bohaté skúsenosti z riadenia ľudských zdrojov vo veľkých nadnárodných spoločnostiach nám umožňujú poskytovať firemným aj individuálnym klientom podporu na profesionálnej úrovni.

Adresa spoločnosti

Košice