Pridať inzerát

Špecialista logistiky_work/life balance_nie automotive

Aduco, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiaczákladná hrubá mzda od 1400 Eur, výsledná mzda sa bude odvíjať od skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: 1.1.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavné zodpovednosti pozície:
- kompletný dohľad a riadenie konsignačných skladov hotových výrobkov
- riadenie optimálnej/ minimálnej zásoby
- komunikácia so zákazníkom
- aktívna spolupráca s výrobnými závodmi a nákupným oddelením
- riešenie reklamácií a nezhôd
- práca v systéme Oracle
- spolupodieľanie sa pri organizovaní špeciálnych transportov
- 2x ročne vycestovanie do zahraničia, za účelom fyzickej prítomnosti/ kontroly v skladoch (Nemecko, Francúzsko)

- zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- možnosť aktívne využívať a rozvíjať cudzie jazyky
- príspevky na dopravu
- príspevky do III. piliera
- kultúrne podujatia
- multifunkčné poukážky
- tímové podujatia

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2021 (ostáva ešte 33 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Pozíciu obsadzujeme pre úspešnú medzinárodnú výrobnú spoločnosť, ktorá dbá na work-life balance svojich zamestnancov. Spoločnosť pôsobí na medzinárodnom trhu už viac ako 30 rokov, má pobočky v 20 krajinách a vyrába inovatívne produkty, ktoré vzhľadom na efektivitu využívania sú označované ako produkty budúcnosti.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistika, ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

min. 5 rokov praxe v podobnej pozícii, preferovane výrobná logistika

* orientácia na detail
* zodpovednosť
* dobrá znalosť Excelu
* znalosť systému Oracle - veľkou výhodou
* AJ - nevyhnutná znalosť na komunikačnej úrovni
* FRJ - veľkou výhodou

Spoločnosť Aduco, s.r.o. poskytuje služby personálneho poradenstva, náboru a výberu zamestnancov ako aj rozvoja zamestnancov. Naše bohaté skúsenosti z riadenia ľudských zdrojov vo veľkých nadnárodných spoločnostiach nám umožňujú poskytovať firemným aj individuálnym klientom podporu na profesionálnej úrovni.