Mechanik/Technik údržby_BEZ nočných zmien_ plat podľa skúseností

Aduco, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 855 EUR/mesiacOD 855 EUR/mesiac Zákl. brutto mzda OD 855 Eur plus príplatky, výsledná základná mzda závisí od SKÚSENOSTÍ a SCHOPNOSTÍ kandidáta, priemerná mzda na pozícii vrátane príplatkov je OD 1000 Eur brutto
  • Termín nástupu: podľa dohody

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do výrobného tímu stabilnej firmy hľadáme údržbára / MECHANIKA , ktorého náplňou práce bude:
• riešenie vzniknutých porúch na strojoch a zariadeniach počas zmeny, ich diagnostika a opravy
• mechanické opravy a uvedenie strojov do činnosti
• zabezpečenie mechanickej funkčnosti všetkých strojov, zariadení a ich príslušenstva
• sledovanie funkčnosti strojov, hlásenie zistených porúch nadriadenému
• plánované údržbárske práce - mechanické (denná, týždenná, mesačná činnosť)
• ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného
• práca v 2 zm. prevádzke ( bez nočných zmien)

• práca pre STABILNÉHO zamestnávateľa s PRAVIDELNOU mzdou
• bonusy za dochádzku
• prémia na základe výsledkov spoločnosti
• príspevok na dopravu
• príplatky k základnej mzde
• zaškolenie na pozíciu
• technické školenia
• príspevok do dôchodkového piliera

Ak ťa baví oprava strojov, alebo áut, si manuálne zručný, vieš čítať základné technické výkresy, chceš pracovať dlhodobo pre stabilnú firmu so stabilným platom, hľadáme práve TEBA.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre stabilnú a úspešnú medzinárodnú výrobnú spoločnosť. Pôsobí v oblasti spracovateľského priemyslu a jej materská spoločnosť má viac ako storočnú tradíciu. Patrí medzi najväčšie nemecké firmy vyrábajúce komponenty tlakovým odlievaním z hliníkových zliatin pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický odbor, ideálne strojárske zameranie

Počet rokov praxe

1
1

• aj krátka skúsenosť na obdobnej pracovnej pozícii je výhodou (mechanik / automechanik)
• skúsenosť a znalosť v oblasti mechaniky, hydrauliky, pneumatiky je VÝHODOU
• MANUÁLNA zručnosť
• zodpovedný prístup k práci, samostatnosť, logické a analytické myslenie
• ochota pracovať v 2 zmennej prevádzke ( ranné a poobedné zmeny)

Spoločnosť Aduco, s.r.o. poskytuje služby personálneho poradenstva, náboru a výberu zamestnancov ako aj rozvoja zamestnancov. Naše bohaté skúsenosti z riadenia ľudských zdrojov vo veľkých nadnárodných spoločnostiach nám umožňujú poskytovať firemným aj individuálnym klientom podporu na profesionálnej úrovni.

Adresa spoločnosti

Košice