Procesný inžinier_ Nie automotive _ pracuj v príjemnom tíme "procesákov"

Aduco, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice - okolie
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 EUR/mesiacZákladná mzda od 1.600 Eur brutto, finálna mzda sa bude odvíjať od skúseností a praktických schopností kandidáta
  • Termín nástupu: podľa dohody

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- definovanie a nastavenie výrobného procesu
- flowchart daného procesu
- LAYOUT pracoviska/procesu s posúdením ERGONÓMIE
- vypracovávanie/update FMEA
- definovanie CYCLE TIME
- analýza výrobného procesu
- forma dát, metódy zberu dát, vyhodnocovanie dát
- definovanie zmien vo výrobnom procese na základe analýzy
- implementácia nového výrobného procesu
- spolupráca s inými tímami - proces, kvalita, výroba, vývoj (lokálnymi, aj globálnymi )

- práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- práca v kolektíve s príjemnou pracovnou atmosférou
- zaujímavý príspevok na dopravné
- príspevok na III. DDP
- tréningy na rozvoj hard a soft skills zručností

Ak ťa zaujímajú možnosti vylepšenia výrobných procesov, máš skúsenosť s ich nastavením a procesnou dokumentáciou a stále sa chceš učiť, tak hľadáme práce TEBA.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre výrobnú spoločnosť, ktorá je svetovým lídrom v ich segmente výroby. Spoločnosť má výrobné závody na niekoľkých kontinentoch sveta, zákazníkom dodáva produkty celosvetovo.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický odbor, ideálne strojárske zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - pokročilý

Počet rokov praxe

min. 3 roky praxe na podobnej pozícii, preferovane vo výrobnej spoločnosti

- znalosti procesných systémov (flowchart, FMEA,
určovanie času cyklu )
- samostatnosť
- analytické myslenie
- zmysel pre detail
- dobré komunikačné zručnosti
- mať "zápal" pre procesné vylepšenia
- AJ min. na úrovni mierne pokročilý

Spoločnosť Aduco, s.r.o. poskytuje služby personálneho poradenstva, náboru a výberu zamestnancov ako aj rozvoja zamestnancov. Naše bohaté skúsenosti z riadenia ľudských zdrojov vo veľkých nadnárodných spoločnostiach nám umožňujú poskytovať firemným aj individuálnym klientom podporu na profesionálnej úrovni.

Adresa spoločnosti

Košice