Elektrikár/Technik údržby_aj s krátkou skúsenosťou, aj so zaškolením, plat podľa skúseností (dlhodobá a stabilná práca v zahraničnej výrobnej firme)

Aduco, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 855 EUR/mesiacZákl. brutto mzda OD 855 Eur plus príplatky, výsledná základná mzda závisí od SKÚSENOSTÍ a SCHOPNOSTÍ kandidáta, priemerná mzda na pozícii vrátane príplatkov je OD 1100 Eur brutto
  • Termín nástupu: podľa dohody

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• riešenie vzniknutých porúch na strojoch a zariadeniach počas zmeny, ich diagnostika a opravy
• elektroinštalácia a uvedenie strojov do činnosti
• zabezpečenie elektrickej funkčnosti všetkých strojov, zariadení a ich príslušenstva
• sledovanie funkčnosti strojov, hlásenie zistených porúch nadriadenému
• plánované údržbárske práce - aj elektrické, aj mechanické (denná, týždenná, mesačná činnosť)
• ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného
• práca v 3 zm. resp. 4 zm. prevádzke

• bonusy za dochádzku
• prémia na základe výsledkov spoločnosti
• príspevok na dopravu
• príplatky k základnej mzde
• zaškolenie na pozíciu
• technické školenia
• práca pre STABILNÉHO zamestnávateľa s PRAVIDELNOU mzdou a výhody menšej výrobnej zahraničnej spoločnosti
• príspevok do dôchodkového piliera

Ak máš §21 elektrotechnik, si manuálne zručný, máš aj krátku skúsenosť s elektroúdržbou a s čítaním elektronických schém, baví ťa opravovanie strojov, môžeš pracovať na zmeny, hľadáme práve TEBA.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre stabilnú a úspešnú medzinárodnú výrobnú spoločnosť. Pôsobí v oblasti spracovateľského priemyslu a jej materská spoločnosť má viac ako storočnú tradíciu. Patrí medzi najväčšie nemecké firmy vyrábajúce komponenty tlakovým odlievaním z hliníkových zliatin pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektro

Počet rokov praxe

1

* §21 elektrotechnik - je nevyhnutnou PODMIENKOU
* §22, §23 je veľkou výhodou
* Schopnosť čítania bežných el. schém (bude súčasťou pohovoru)
* aj krátka skúsenosť na obdobnej pracovnej pozícii je výhodou (elektrikár)
* skúsenosť a znalosť v oblasti mechaniky, hydrauliky, pneumatiky je VÝHODOU
* MANUÁLNA zručnosť
* zodpovedný prístup k práci, samostatnosť, logické a analytické myslenie
* ochota pracovať v 3-4 zmennej prevádzke

Spoločnosť Aduco, s.r.o. poskytuje služby personálneho poradenstva, náboru a výberu zamestnancov ako aj rozvoja zamestnancov. Naše bohaté skúsenosti z riadenia ľudských zdrojov vo veľkých nadnárodných ako aj v menších spoločnostiach nám umožňujú poskytovať firemným a individuálnym klientom podporu na profesionálnej úrovni.

Adresa spoločnosti

040 11 Košice