Technik_nástrojár_aj pre zručného absolventa_so zaškolením_pre úspešnú zahraničnú výrobnú spoločnosť

Aduco, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 EUR/mesiacZákl. brutto mzda od 850 Eur plus príplatky, výsledná základná mzda závisí od skúsenostní a schopností kandidáta, priemerná mzda na pozícii vrátane príplatkov je od 1100 brutto
  • Termín nástupu: 1.11.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• hlavná činnosť: čistenie, výmena náhradných dielov, oprava, montáž foriem
• sledovanie funkčnosti foriem strojov a hlásenie zistených porúch
• oprava a výmena náhradných dielov formy podľa plánu údržby
• skúška správnej funkčnosti pohyblivých častí nástrojov
• skúška funkčnosti ohrievacích a chladiacich okruhov
• príprava formy pre ďalšie použitie podľa požiadaviek výroby

• bonusy za dochádzku
• prémia na základe výsledkoch spoločnosti
• príspevok do dôchodkového piliera
• príspevok na dopravu
• príplatky k základnej mzde
• práca pre stabilného zamestnávateľa s pravidelnou mzdou a výhody menšej výrobnej zahraničnej spoločnosti
• detailné zaškolenie na pozíciu
• stabilný kolektív na nástrojárni

Ak si manuálne zručný, máš aj krátku skúsenosť so strojárskou manuálnou prácou a s čítaním technických výkresov náhradných dielov, baví ťa práca v dielni ako montáž a demontáž, môžeš pracovať na zmeny, hľadáme práce TEBA.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2021 (ostáva ešte 15 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre stabilnú a úspešnú medzinárodnú výrobnú spoločnosť. Pôsobí v oblasti spracovateľského priemyslu a jej materská spoločnosť má viac ako storočnú tradíciu. Patrí medzi najväčšie nemecké firmy vyrábajúce komponenty tlakovým odlievaním z hliníkových zliatin pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technický smer

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• manuálna zručnosť
• znalosť čítania základných technických výkresov náhradných dielov
• krátka skúsenosť s obrábaním - výhodou
• zodpovedný prístup k práci
• technické myslenie
• ochota pracovať v 4zm prevádzke
• skúsenosť na obdobnej pracovnej pozícii vo výrobnej spoločnosti je veľkou výhodou

Spoločnosť Aduco, s.r.o. poskytuje služby personálneho poradenstva, náboru a výberu zamestnancov ako aj rozvoja zamestnancov. Naše bohaté skúsenosti z riadenia ľudských zdrojov vo veľkých nadnárodných spoločnostiach nám umožňujú poskytovať firemným aj individuálnym klientom podporu na profesionálnej úrovni.

Adresa spoločnosti

Košice

Kontakt