Pridať inzerát

Prípravár stavieb

ADS Invest, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 500 EUR/mesiacod 1500,00 do 3000,00 brutto (konečná výška mzdy závisí pracovných skúseností kandidáta)
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie prípravy realizácie stavieb,
- príprava podkladov do súťaží, oslovovanie subdodávateľov pre realizované zákazky, vyhodnocovanie cenových ponúk,
- sledovanie a kontrola čerpania rozpočtu,
- príprava podkladov pre fakturáciu a ich vecná kontrola
- tvorba zmlúv a objednávok, riadenie zmluvnej dokumentácie
- vytváranie a sledovanie vecných a finančných harmonogramov
- práca s projektovou dokumentáciou, spracovanie rozpočtov stavieb z výkresovej dokumentácie,
- sumarizácia dokladov ku stavbe (k odovzdávaniu a preberaniu stavebných výkonov, ku kolaudačnému konaniu a pod.)
- vypracovanie podkladov ku konečnému vyúčtovaniu stavby

- celoročné a dlhodobé zamestnanie
- príspevok na stravu formou stravných lístkov
- podporu zdravého životného štýlu (členské do fitness centra)
- služobné auto podľa potreby
- telefón, notebook
- dynamická spoločnosť s mladým kolektívom.

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu zasielajte Vaše životopisy spolu so žiadosťou o prijatie do pracovného pomeru na uvedené kontaktné údaje : [email protected].sk. Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti ADS Invest, s.r.o. na spracovanie osobných údajov, pre účely zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 122/2013 o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- orientácia v stavebnom zákone, BOZP a v súvisiacej legislatíve,
- práca so software Cenkros a MS Project,
- technické a analytické myslenie

ADS Invest, s.r.o. je finančne silná a univerzálna stavebná spoločnosť, ktorá dokáže zastrešiť služby pri realizácii Vášho projektu. Každý projekt je príležitosťou inovovať a nachádzať nové efektívne spôsoby riešenia pre našich klientov. Pri výstavbe ťažíme z našich bohatých skúseností, a to pri projekte ako celku, prípadne pri riešení len jednotlivých fáz. Medzi kľúčové projekty patria interiérové prestavby (fit-outy), rekonštrukcie historických budov, projekty pre veľké priemyselné firmy a projekty pre jednotlivcov.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci