Pridať inzerát

Finančný/á manažér/ka pre humanitárnu organizáciu

ADRA - Adventistická agentúra pre pomoc a rozvoj - Občianske združenie

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pražská 11, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 1 300 EUR/mesiacMzda v závislosti od skúseností. Po skúšobnej dobe navýšenie o 10%.
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Povinnosti a zodpovednosti:
• participácia na príprave rozpočtov pre rôznych donorov a projekty
• kontrola finančných dokumentov vyúčtovaní partnerov projektov a sledovanie čerpania finančných prostriedkov podľa finančných a administratívnych pravidiel donorov
• spolupráca a komunikácia najmä s projektovými manažérmi, finančným manažérom organizácie, a tiež účtovníčkou
• administratívne práce súvisiace s finančným manažmentom projektov

Čo očakávame:
• predošlá skúsenosť s finančným manažmentom a kontrolou projektov v neziskovej organizácii podmienkou
• schopnosť komplexne a logicky prevziať zverenú úlohu
• zodpovednosť, samostatnosť a systematickosť v plnení zadaných úloh
• orientácia na detail
• minimálne znalosť anglického jazyka, ďalšie jazyky výhodou
• orientácia v súvisiacej legislatíve
• skúsenosť s účtovníctvom a administratívou výhodou

• práca v mladom kolektíve a dynamicky sa rozvíjajúcej organizácii
• práca v medzinárodnej organizácii
• podpora v ďalšom vzdelávaní

V prípade záujmu pošlite prosím Váš životopis v anglickom jazyku spolu s motivačným listom na emailovú adresu finance@adra.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Finančný manažment a kontroling

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Finančný manažment - Pokročilý
Finančný kontroling - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

3

Hľadáme precízneho, svedomitého, zodpovedného, samostatného a systematického kandidáta.

ADRA - Adventistická agentúra pre pomoc a rozvoj - Občianske združenie je nezisková, mimovládna organizácia pôsobiaca na Slovensku už od roku 1993. ADRA ako občianske združenie uskutočňuje svoje aktivity v oblasti sociálnych programov na Slovensku a rozvojovej spolupráce a humanitárnej pomoci v zahraničí. Je súčasťou medzinárodnej siete ADRA.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Cablkova 3305/3
82104 Bratislava